×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. novembris, 2015
Drukāt

Loginovs atsakās komentēt kriminālprocesu un sava amata saglabāšanu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs atsakās sniegt komentārus saistībā ar kriminālprocesu, kas sākts pret viņu un viņa vietnieku Aigaru Pečaku, un savu turpmāko darbību pārvaldnieka amatā.

Loginovs steigā aģentūrai LETA sacīja, ka ne uz kādiem jautājumiem neatbildēs un nekādus komentārus nesniegs, jo “negrib”.

Rīgas brīvostas pārstāvji norāda, ka Loginovs un Pečaks ir parakstījuši dokumentus par informācijas neizpaušanu ierosinātajā lietā, tādēļ nevarot sniegt papildu informāciju pat valdei.

Kā novēroja aģentūra LETA, Loginovs šodien tikās ar brīvostas valdes priekšsēdētāju Andri Ameriku (GKR). Amerika padomnieks Mareks Gailītis aģentūrai LETA sacīja, ka tikšanās notikusi saistībā ar brīvostas infrastruktūras objektu Krievu salā, ko šodien plkst.14 svinīgi nodos brīvostas pārvaldes rīcībā.

Kā ziņots, Rīgas brīvostas valdes sēdē, izskatot no prokuratūras saņemto vēstuli, kas oficiāli apstiprina kriminālvajāšanas sākšanu pret Loginovu un Pečaku, vienbalsīgi nolemts abas amatpersonas tomēr atstāt amatos.

Informācijas daudzums, kas pieejams ostas valdes locekļiem, nav pietiekams, lai pieņemtu lēmumu par Loginova atstādināšanu no amata, skaidroja Ameriks un Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš. Tāpēc tikšot pieprasīta papildu informācija no tiesībsargājošajām institūcijām. Esot jāsaprot, ka šis process skar ostas intereses.

Ameriks neizslēdz, ka Loginovs šajā lietā var tikt arī attaisnots, tādēļ esot būtiski lēmumu pieņemt, ņemot vērā tiesiskus argumentus, nevis revolucionāro sirdsapziņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Viņš, piedodiet, savā visatļautībā un nesodāmības sajūtā visiem taisa uz galvas. Tāpat arī domes vadonis un misters 20% .

  2. Rīgas brīvostas valde ir īsts padomisks perēklis. To būtu pamatīgi jāizmēž un, ja tāda valde ir vispār vajadzīga, tajā būtu jāieliek jaunus progresīvi domājošus cilvēkus, uz konkursa pamata.

  3. Mjāā, 20%-tam arī bikses trīc…

  4. Nemirstīgais Kašsčeis.

Draugiem Facebook Twitter Google+