×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. jūlijs, 2012
Drukāt

Loginovs nesaskata problēmas ar ostu darbības caurredzamību un atklātumu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs nesaskata problēmas ar ostu darbības caurredzamību un atklātumu. “Kur gan bija problēmas līdzšinējā sistēmā? Es pat īsti nesaprotu, kas ģenerē visas tās definīcijas par ostu pārvaldes sistēmas necaurredzamību un atklātības trūkumu.

Tagad visi grib “čakarēt” Rīgas ostu, taču tas ir izdevīgi tikai dažiem Ventspils, piedodiet par izteicienu, žuļikiem, kuriem nepatīk, kā attīstās Rīgas osta,” intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service”, komentējot nesen veiktos grozījumus ostas pārvalžu noteikumos, sacīja Loginovs. Viņš gan nevēlējās nosaukt konkrētu personu vārdus.

“Par Ventspils ostu ir tā – tagad cienījamais pašvaldības vadītājs grib apstiprināt vai negrib apstiprināt valsts pārstāvjus. Rīgā tā nav – te visi valdes locekļi tiek automātiski apstiprināti. Tomēr, lai šo lietu varētu izbīdīt, vajadzēja iniciēt attiecīgās izmaiņas, lai dabūtu rezultātu, sakot, ka ostās nav caurredzama vadība. Ko nu? Arī tagad viņi izdomā visādus saukļus, maksā politiķiem, lai viņi viņu ģenerētās idejas izdzītu cauri, paši īsti nesaprazdami, par ko ir runa,” klāstīja Loginovs.

“Man smiekli nāk, ja kāds paziņo, ka visas šīs lietas par ostu it kā necaurredzamo darbību ir izdomājuši politiķi, kuri kļūdas pēc ir nonākuši parlamentā, bet nu aiz savas ģenialitātes to izgudrojuši. Tas viss ir nopirkts un pasūtīts pasākums! Tāpat kā tas politiķis, kurš ir partijai samaksājis naudu, lai tiktu pēc iespējas augstākā vietā vēlēšanu sarakstā un lai tiktu ievēlēts parlamentā. Paldies Dievam, viņus dažkārt pat neievēlē. Bet tādā gadījumā viņi skrien riņķī un meklē citus amatus, un grib kļūt par dažādiem padomniekiem,” teica Rīgas brīvostas pārvaldnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+