×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Loginovs strādā “Rīgas brīvostas flotē”. Pelna 45 tūkstošus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Leonīds Loginovs. Foto - LETA

Bijušais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs joprojām strādā ostas pārvaldes uzņēmumā “Rīgas brīvostas flote”, liecina informācija datubāzē “firmas.lv”.

Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja Andra Amerika (GKR) padomnieks Mareks Gailītis aģentūrai LETA apliecināja, ka bijušais ostas pārvaldnieks darbu “Rīgas brīvostas flotē” turpina un viņam nebija informācijas, ka Loginovs attiecīgo amatu grasītos pamest.

Loginovs, kurš no šā gada 10.martā atstāja Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu, pērn algā no “Rīgas brīvostas flotes” saņēma 45 546 eiro, liecina amatpersonas deklarācija. Savukārt ostas pārvaldnieka amatā Loginovs pērn algā saņēma 65 490 eiro, viņa ieņēmumus papildināja arī pensija 38 197 eiro apmērā, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras maksājumi 11 081 eiro apmērā, apdrošināšanas atlīdzība 3706 eiro apmērā, kā arī ieņēmumi no Lauku atbalsta dienesta 721 eiro apmērā.

Loginovs valdes locekļa amatu “Rīgas brīvostas flotē” ieņem kopš tās dibināšanas 2010.gada 13.septembrī.

Kā ziņots, ilggadējais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Loginovs šogad 25.janvārī iesniedza brīvostas valdes priekšsēdētājam adresētu iesniegumu, kurā lūdza atbrīvot viņu no amata no šā gada 10.marta pēc paša vēlēšanās.

Latvijas Televīzija iepriekš vēstīja, ka Loginovs pēc ostas pārvaldnieka amata atstāšanas kļuvis par pašreizējā ostas pārvaldnieka pienākumu izpildītāja Aigara Pečaka ārštata padomnieku, par ko saņem 3500 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas.

Loginovs Rīgas brīvostu vadīja kopš 1998.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ostas teritorija Rīgā izskatās kā no “padumjo laikiem”…bardaks konkrēts, vismaz vizuāli kā vienkāršam vērotājam. Var jau stāstīt par privāto tiesībām un plāniem, bet piedodiet, lielākajai Baltijas ostas pilsētai pasažieru kuģu piestātne vien ir smieklu vētras vērta, nerunājot nemaz par pārējām blakus centram esošajām teritorijām.
    Man kungs hūtē simpātijas neizraisa, tomēr varbūt vajag aizbraukt rīgas kundziņiem līdz ventiņiem un paskatīties kā jāizskatās mūsdienīgai ostai. Rīga saviem apmēriem un iespējām ir nereāli nolaista vieta, ne jau tikai ostā! Salīdzinot ar Tallinu un Viļņu kontrasts ir milzīgs, labi vēl ka ir vēsturiskās ēkas aiz kuru mākslinieciskajām vērtībām var noslēpt kopējo pilsētas postažu.

  2. Tas ir labi ka cilvēks strādā,bet ir viens jautājums vai esošais vietas izpildītājs Pečaka kungs , pretendēs uz pārvaldnieka amatu, kritērijiem attbilst ? Sandra Kukule ,Artis Stucka – abiem ir autovadītāju apliecības ,kas apliecina zināšnas transporta un loģistikas jomā:) Jautrība var sākties 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+