Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lolosi cerības un ticēsi saviem sapņiem! Horoskopi 17.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudzi ticēs saviem sapņiem, klusībā lolos cerības. Augsta vērtība būs morāles principiem, tāpēc daži no mums iestāsies par taisnīgu situāciju un centīsies risināt dažādas lietas pēc labākās sirdsapziņas. Vakara gaitā var gadīties, ka izzudīs robežas un kontroles sajūtas, kas var izraisīt dažādas divdomīgas situācijas. Šodien ļoti piemērota diena laiku pavadīt vienatnē, skatoties motivējošas un romantiskas filmas, klausoties mūziku, kas tev patīk un apmeklēt sakrālas vietas.

Auns

Daži Auni var nonākt grūtību priekšā. Daudziem šodien pietrūkst pārliecības par sevi un drosmes. Esi pārliecināts, ka drosmi pamana visi! Tev nevajadzētu par to šaubīties. Ja to sapratīsi, viss izdosies.

Vērsis

Ļoti gribēsies ceļot un pavadīt laiku citur – nomainīt apkārtējos apstākļus. Dari to iespēju robežās!

Dvīņi

Daudz tava laika un uzmanības prasīs sabiedriski pasākumi un tev būs maz laika, lai pievērstos garīgām vērtībām. Tas gan nenozīmē, ka tev ir jāaizmirst par saviem mīļajiem!

Vēzis

Šodien tev neizdosies “noslēpties”, bet, ai, kā gribēsies, lai visi tevi liek mierā un tu vari šo dienu pavadīt viens pats. Nu, vai vismaz kopā ar tiem cilvēkiem, kas tev patīk, nevis ar tiem, kuriem “jāpavada” diena. Izturēsi šo dienu un viss būs kārtībā. Centies nesabojāt attiecības ar cilvēkiem!

Lauva

Nav izslēgts, ka visu dienu tu nodarbosies ar finanšu jautājumiem, nekustamo īpašumu problēmām un citām dokumentāciju lietām. Iespējams, dienas beigās tev pasliktināsies pašsajūta. Saudzē sevi!

Jaunava

Caur draugiem un paziņām tu iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, kas spēlēs lielu lomu tavos radošajos plānos. Esi uzmanīgs, rīkojoties ar dokumentiem!

Svari

Šodien tu nevarēsi iztikt bez globālām pārmaiņām: iespējams, tu mainīsi darbu (vai vismaz domāsi par to), iespējams, tev gaidāms ģimenes papildinājums vai tu pārcelsies uz citu dzīvesvietu. Esi taupīgs – plāno savus izdevumus, citādi dienas beigās attapsies ar krietni patukšotu bankas kontu.

Skorpions

Šodien tev var gadīties kādas nepatikšanas. Piemēram, var rasties problēmas ar radiniekiem vai attiecībās ar partneri. Ļoti iespējams, ka tu sastapsies ar kādu likuma problēmu. Lai izvairītos no tamlīdzīgām nepatikšanām, centies novērtēt savu rīcību pirms izdari kārtējo lēmumu.

Strēlnieks

Šodien daudzi Strēlnieki pratīs koncentrēties tikai sev un savām interesēm. Var gadīties, ka kādu cilvēku tu “pamanīsi” tikai tad, kad tev no viņa kaut ko vajadzēs. Centies tā nerīkoties, tas tiešām ir neglīti.

Mežāzis

Šodien var gadīties, ka tev nāksies risināt problēmas ar līdzcilvēkiem. Taču tas nav tavs pienākums. Tāpēc izvērtē situāciju – ja konkrētajam cilvēkam vari un māki palīdzēt, dari to, ja nē, tās tomēr nav tavas problēmas – katram pieaugušam cilvēkam pašam ir jārisina savi sarežģījumi.

Ūdensvīrs

Šodien tu jutīsies emocionāls un vēlēsies dienu pavadīt pēc iespējas vientulībā. Centies neuzkraut uz citu cilvēku pleciem savu atbildību, it īpaši, ja runa ir par taviem tuviniekiem.

Zivis

Diena simbolizē taisnīgumu un tiesības. Zvaigznes sola, ka šodien tu gribēsi iestāties par taisnību un risināsi dažādas situācijas, kas tev šķiet negodīgas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
55 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Smaga avārija netālu no “Akropoles”
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
3 stundas