Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
3. augusts, 2012
Drukāt

Londonas ceturtdienas olimpiskie medaļnieki

olimed16

Olimpiskajās spēlēs Londonā ceturtdien tika sadalīti 17 medaļu komplekti. Valstu komandu ieskaitē bagatākās joprojām ir Ķīna un ASV, kas izcīnījušas pa 18 zelta medaļām, Dienvidkorejas kontā septiņas augstākā kaluma godalgas. 

Akadēmiskā airēšana

Vīriešu pārairu divnieks

1. Nātans Koens/Džozefs Salivans (Jaunzēlande) 6:31,67

2. Alesio Sartori/Romano Batisti (Itālija) 6:32,80

3. Luka Spiks/Iztoks Cops (Slovēnija) 6:34,35

 Vīriešu vieglsvaru bezstūrmaņa četrinieks

1. Dienvidāfrika (Džeimss Tompsons, Metjū Britains, Džons Smits, Sizve Ndlovu) 6:02,84

2. Lielbritānija 6:03,09

3. Dānija 6:03,16

Sieviešu astoņnieks

1. ASV (Erina Kafaro, Suzana Frankia, Estere Lofgrēna, Teilore Ritzela, Megana Musnicki, Elie Logana, Karolīna Linda, Karina Deivisa, Marija Vipla) 6:10,59

2. Kanāda 6:12,06

3. Nīderlande 6:13,12

Loka šaušana

Individuālās sacensības sievietēm

1. Ki Bobe (Dienvidkoreja)

2. Aida Romana (Meksika)

3. Mariana Avitia (Meksika)

Airēšanas slaloms

Kanoe divnieks (C-2) vīriešiem

1. Tims Bailē/Etjēns Stots (Lielbritānija) 106,41

2. Deivids Florenss/Ričards Hounslovs (Lielbritānija) 106,77

3. Pavols Hohšorners/Peters Hohšorners (Slovākija)

Smailīšu vieninieks (K-1) sievietēm

1. Emīlija Fera (Francija) 105,90

2. Džesika Foksa (Austrālija) 106,87

3. Maialena Čurauta (Spānija) 106,87

Džudo

Svara kategorija līdz 78 kilogramiem sievietēm

1. Kaila Harisone (ASV)

2. Džemma Gibonsa (Lielbritānija)

3. Maira Aguiara (Brazīlija)

3. Odrija Džimeu (Francija)

Svara kategorija līdz 100 kilogramiem vīriešiem

1. Tagirs Haibulajevs (Krievija)

2. Tuvšinbajars Naidans (Mongolija)

3. Dimitri Peterss (Vācija)

3. Henks Grols (Nīderlande)

Šaušana

Tranšeju stends ar dubultmērķiem vīriešiem

1. Peters Roberts Rasels Vilsons (Lielbritānija) 188 punkti

2. Hakans Dalbijs (Zviedrija) 186

3. Vasīlijs Mosins (Krievija) 185

Treka riteņbraukšana

Komandu sprints sievietēm

1. Vācija (Kristīne Fogele, Miriama Velte)

2. Ķīna

3. Austrālija

Komandu sprints vīriešiem

1. Lielbritānija (Filips Haindss, Džeisons Kenijs, Kriss Hojs)

2. Francija

3. Vācija

Paukošana

Komandu sacensības ar floreti sievietēm

1. Itālija (Valentīna Vecali, Arianna Errigo, Elisa Di Franciska, Ilarija Salvatori)

2. Krievija

3. Dienvidkoreja

Vingrošana

Daudzcīņa sievietēm

1. Gabriela Duglasa (ASV) 62,232 punkti

2. Viktorija Komova (Krievija) 61,973

3. Alija Mustafina (Krievija) 59,566

Peldēšana

200 metru brass sievietēm

1. Rebeka Soni (ASV) 2:19,59

2. Satomi Suzuki (Japāna) 2:20,72

3. Jūlija Jefimova (Krievija) 2:20,92

200 metru uz muguras vīriešiem

1. Tailers Klerijs (ASV) 1:53,41

2. Rjosuke Irie (Japāna) 1:53,78

3. Raiens Lohte (ASV) 1:53,94

200 metru kompleksais peldējums vīriešiem

1. Maikls Felpss (ASV) 1:54,27

2. Raiens Lohte (ASV) 1:54,90

3. Laslo Čehs (Ungārija) 1:56,22

100 metru brīvais stils sievietēm

1. Ranomi Kromovidžodžo (Nīderlande) 53,00

2. Aleksandra Herasimeņa (Baltkrievija) 53,38

3. Ji Tana (Ķīna) 53,44

Galda teniss

Vienspēles vīriešiem

1. Džans Dzjike (Ķīna)

2. Vans Hao (Ķīna)

3. Dmitrijs Ovčarovs (Vācija)

 

SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI

Basketbols vīriešiem

A grupa: Francija – Lietuva 82:74, Argentīna – Tunisija 92:69, ASV – Nigērija 156:73. Tabulā: ASV 3-0, Argentīna 2-1, Francija 2-1, Lietuva 1-2, Nigērija 1-2, Tunisija 0-3

B grupa: Austrālija – Ķīna 81:61, Brazīlija – Krievija 74:75, Spānija – Lielbritānija 79:78. Tabulā:  Krievija 3-0, Spānija 3-0, Brazīlija 2-1, Austrālija 1-2, Lielbritānija 0-3, Ķīna 0-3

Handbols vīriešiem

A grupa: Francija – Tunisija 25:19,Lielbritānija – Argentīna 21:32, Zviedrija – Islande 32:33. Tabulā: Francija 6, Islande 6, Zviedrija 4, Argentīna 2, Tunisija 0, Lielbritānija 0.

B grupa: Spānija – Dienvidkoreja 33:29, Horvātija – Ungārija 26:19, Serbija – Dānija 25:26. Tabulā: Horvātija 6, Dānija 6, Spānija 4, Ungārija 2, Serbija 0, Dienvidkoreja 0.

Volejbols vīriešiem

A grupa: Austrālija – Bulgārija 0:3, Polija – Argentīna 3:0, Lielbritānija – Itālija 0:3. Tabulā: Bulgārija 9, Polija 6, Itālija 6,Argentīna 3, Austrālija 3, Lielbritānija 0.

B grupa: Serbija – Vācija 2:3, Krievija – Tunisija 3:0, Brazīlija – ASV 1:3. Tabulā: ASV 9, Brazīlija 6, Krievija 6, Serbija 4, Vācija 2, Tunisija 0.

Ūdenspolo vīriešiem

A grupa: Spānija – Austrālija 13:9, Kazahstāna – Grieķija 4:11, Itālija – Horvātija 6:11. Tabulā: Horvātija 6, Spānija 4, Grieķija 3, Itālija 3, Austrālija 2, Kazahstāna 0.

B grupa: Melnkalne – Serbija 11:11, Rumānija – Ungārija 15:17, Lielbritānija – ASV 7:13. Tabulā: ASV 6, Serbija 5, Melnkalne 3, Rumānija 2, Ungārija 2, Lielbritānija 0.

Lauka hokejs sievietēm

A grupa: Dienvidkoreja – Japāna 1:0, Ķīna – Nīderlande 0:1, Beļģija – Lielbritānija 0:3. Tabulā: Lielbritānija 9, Nīderlande 9, Ķīna 4, Dienvidkoreja 3, Beļģija 1, Japāna 0.

B grupa: Austrālija – ASV 1:0, Dienvidāfrika – Vācija 0:2, Jaunzēlande – Argentīna 1:2. Tabulā: Argentīna 6, Jaunzēlande 6, Austrālija 6, Vācija 6, ASV 3, Dienvidāfrika 0.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+