×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. septembris, 2013
Drukāt

Londonas debesskrāpis izkausējis automašīnu (Foto, video)

LETA/EPA, kadri no videoLETA/EPA, kadri no video

Saules atspīdums no jaunuzcelta Londonas debesskrāpja ir tik spēcīgs, ka esot izkausējis “Jaguar” markas automašīnas detaļas, apgalvo īpašnieks.

Turklāt vietējie iedzīvotāji runā, ka tas arī esot izdedzinājis caurumu paklājiņā, kas nolikts pie pretējā ielā esošās frizētavas durvīm.

“Mēs strādājām, taču tad pamanījām dūmus no paklājiņa,” sacīja frizētavas īpašnieks Ali Akejs. “Tas ir veselības un drošības prasību pārkāpums. Viņiem par to vajadzēja parūpēties pirms būvniecības.”

{gallery id=”2111″}

Līdzīgas problēmas piemeklējušas arī citas augstceltnes pasaules lielākajās pilsētās.

Kompānijas “Land Securities” un “Canary Wharf” kopējā paziņojumā sacīja, ka sūdzības uztverot nopietni un izpētīšot, kā ēka atstaro saules gaismu.

37 stāvu ēka ir viena no pamanāmākajām būvēm Londonas finanšu rajonā. Tā tiks pabeigta 2014.gadā.

Problēma nāca gaismā, kad uzņēmējs Mārtins Lindsijs žurnālistiem paziņoja, ka no ēkas atstarojies gaismas stars esot izkausējis viņa “Jaguar” automašīnas spoguli, paneli un rotājumu uz pārsega.

“Es mašīnu biju novietojis uz pāris stundām, un tā tika pilnīgi izkropļota,” viņš sūkstījās. “Tā ir absolūti sabojāta.”

“Fenomenu izraisa pašreizējais Saules novietojums,” skaidroja “Land Securities” un “Canary Wharf”. Domājams, ka tas uz divām stundām dienā turpināsies nākamās divas vai trīs nedēļas.

Tikmēr abas kompānijas sola aizklāt daļu no ēkas, lai mazinātu starojumu, kā arī uz laiku bloķēt trīs vietas līdzās esošajā stāvlaukumā.

{source}

<iframe width=”640″ height=”480″ src=”//www.youtube.com/embed/iGhiF3dzZIg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+