Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
31. jūlijs, 2012
Drukāt

Londonas olimpiskiie medaļnieki

londonzelts4

Londonas olimpiādē pirmdien tika sadalīti 12 medaļu komplekti

Daiļlēkšana

Sinhronie lēcieni no 10 m torņa vīriešiem

1. Cao Juaņs/Džans Jaņcjuaņs (Ķīna) 486,78

2. Ivans Garsija Navaro/Germans Sančess Sančess (Meksika) 468,90

3. Deivids Boudia/Nikolass Makrorijs (ASV) 463,47

Džudo

Svara kategorija līdz 57 kg sievietēm

1. Kaori Macumoto (Japāna)

2. Korina Kaprioriu (Rumānija)

3. Marti Maloja (ASV)

3. Atomne Pavia (Francija)

Svara kategorija līdz 73 kg vīriešiem

1. Mansurs Isajevs (Krievija)

2. Riki Nakaja (Japāna)

3. Ugo Legrands (Francija)

3. Njamočirs Sainjargals (Mongolija)

Šaušana

Pneimatiskā šautene 10 m distancē vīriešiem

1. Alins Georgs Moldoveanu (Rumānija) 702,1 punkts

2. Nikolo Kampriani (Itālija) 701,5

3. Gagans Narangs (Indija) 701,1

Peldēšana

200 metru brīvais stils vīriešiem

1. Janiks Anjels (Francija) 1:43,14

2. Parks Teihvans (Dienvidkoreja) 1:44,93

2. Suņ Jans (Ķīna) +1:44,93

100 metru uz muguras vīriešiem

1. Metjū Grīvers (ASV) 52,16

2. Niks Tomans (ASV) 52,92

3. Rjosuke Irie (Japāna) 52,97

100 metru uz muguras sievietēm

1. Misija Frenklina (ASV) 58,33

2. Emilī Sīboma (Austrālija) 58,68

3. Aja Terakava (Japāna) 58,83

100 metru brass sievietēm

1. Ruta Meilulīte (Lietuva) 1:05,47

2. Rebeka Soni (ASV) 1:05,55

3. Satomi Suzuki (Japāna) 1:06,46

Paukošana

Špaga sievietēm

1. Jana Šemjakina (Ukraina)

2. Brita Heidemane (Vācija)

3. Suņ Juidzje (Ķīna)

Vingrošana

Komandu sacensības vīriešiem

1. Ķīna (Čeņ Jibins, Fens Dže, Guo Veijans, Džan Čenluns, Dzou Kai) 275,997 punkti

2. Japāna 271,952

3. Lielbritānija 271,711

Svarcelšana

Svara kategorija līdz 58 kg sievietēm

1.Li Sjuejina (Ķīna) 246 kilogrami (108 kilogrami raušanā+ 138 kilogrami grūšanā)

2. Pimsiri Sirikaeva (Taizeme) 236 (100+136)

3. Jūlija Kalina (Ukraina) 235 (106+129)

Svara kategorija līdz 62 kg vīriešiem

1. Kims Unguks (Ziemeļkoreja) 327 (153+174) pasaules rekords

2. Oskars Albeiro Figueroa Moskuera (Kolumbija) 317 (140+177)

3. Iravans Ekojuli (Indonēzija) 317 (145+172)

 

SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI

Basketbols sievietēm

A grupa: Horvātija – Ķīna 58:83, Čehija – Turcija 57:81, Angola – ASV 38:90. Tabulā: ASV 2-0, Ķīna 2-0, Turcija 2-0, Čehija 0-2, Horvātija 0-2, Angola 0-2

B grupa: Francija – Austrālija 74:70 (pag.), Krievija – Brazīlija 69:59, Lielbritānija – Kanāda 65:73. Tabulā: Francija 2-0, Krievija 2-0, Austrālija 1-1, Kanāda 1-1, Brazīlija 0-2, Lielbritānija 0-2

Handbols sievietēm

A grupa: Angola – Horvātija 23:28, Lielbritānija – Krievija 16:37, Brazīlija – Melnkalne 27:25. Tabulā:  Krievija 4, Brazīlija 4, Melnkalne 2, Horvātija 2, Angola 0, Lielbritānija 0.

B grupa: Dienvidkoreja – Dānija 25:24, Francija – Spānija 18:18, Zviedrija – Norvēģija 21:24. Tabulā: Dienvidkoreja 4, Francija 3, Dānija 2, Norvēģija 2, Spānija 1, Zviedrija 0.

Volejbols sievietēm

A grupa: Dominikānas republika – Krievija 1:3, Itālija – Japāna 3:1, Lielbritānija – Alžīrija 3:2. Tabulā: Krievija 6, Itālija 6, Japāna 3, Lielbritānija 2, Alžīrija 1, Dominikānas republika 0.

B grupa: Ķīna – Turcija 3:1, Serbija – Dienvidkoreja 1:3, ASV – Brazīlija 3:1. Tabulā: Ķīna 6, ASV 6, Dienvidkoreja 3, Brazīlija 2, Turcija 1, Serbija 0.

Ūdenspolo sievietēm

A grupā Spānija – Ķīna 11:6, Ungārija – ASV 13:14; B grupā Itālija – Austrālija 8:10, Lielbritānija – Krievija 6:7.

Lauka hokejs vīriešiem

A grupā Austrālija – Dienvidāfrika 6:0, Spānija – Pakistāna 1:1. Lielbritānija – Argentīna 4:1;  B grupā Dienvidkoreja – Jaunzēlande 2:0, Nīderlande – Indija 3:2, Vācija – Beļģija 2:1.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+