×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. maijs, 2012
Drukāt

Londonas olimpisko spēļu laikā gaisa telpu kontrolēs armija

Lielbritānijas armija pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara olimpisko spēļu laikā uzņemsies uzraudzību pār Londonas gaisa telpu, otrdien ziņo laikraksts “The Times”.

Civilie gaisa telpas kontrolieri joprojām būs atbildīgi par reisu vadību Londonas lidostās, bet darīs to ciešā Aizsardzības ministrijas uzraudzībā.

Gaidāms, ka Aizsardzības ministrija izveidos drošas gaisa telpas zonu, kuru kontrolēs armija un kas tiks pārraudzīta no militārā-civilā kontroles centra Hempšīrā, Anglijas dienvidos.

“Tā ir viņu operācija ar viņu kontrolieriem un viņu procedūrām,” laikrakstam norādīja Lielbritānijas gaisa satiksmes kontroles operatora NATS pārstāvis, piebilstot, ka NATS nodrošinās viņiem ekipējumu.

Lielbritānijas policija pirmdien paziņoja, ka Londonas olimpisko spēļu laikā par drošību gādās 12 500 policisti un tā būs visu laiku lielākā iepriekš plānotā policijas operācija valsts vēsturē.

Kopumā spēļu laikā tiks nodarbināti 40 000 drošības dienestu darbinieku, un drošības pasākumi izmaksās 553 miljonus sterliņu mārciņu (481 miljonu latu).

Aizsardzības ministrija un bruņotie spēki no savas puses nodrošinās aptuveni 13 500 darbinieku, kuri strādās kopā ar policistiem un vairāk nekā 16 000 privātā sektora apsargiem un brīvprātīgajiem.

Drošības dienestu vadītāji gatavojas saskarties ar virkni dažādu draudu, tostarp teroristiem, nemieriem un kiberuzbrukumiem, ziņo “The Times”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+