Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. augusts, 2012
Drukāt

Londonas piektdienas olimpiskie medaļnieki

olimed117

Londonas olimpiādē piektdien tika sadalīti 17 medaļu komplekti. Valstu komandu vērtējumā ar 94 (41-26-27) medaļām līdere ir ASV, otrā ar 81 (37-25-19) medaļām ir Ķīna, trešā ar 57 (25-15-17) godalgām mājiniece Lielbritānija. Latvijas ar izcīnīto zeltu un bronzu ir 44. vietā, pavisam pie medaļām tikuši 82 valstu pārstāvji. 

Vieglatlētika

5000 metru skrējiens sievietēm

1. Mesereta Defara (Etiopija) 15:04,25

2. Viviana Čeriota (Kenija) 15:04,73

3. Tiruneša Dibaba (Etiopija) 15:;05,15

Kārtslēkšana vīriešiem

1. Reno Lavilenī (Francija) 5,97

2. Bjorns Otto (Vācija) 5,91

3. Rafaels Holcdepe (Vācija) 5,91

Vesera mešana sievietēm

1. Tatjana Lisenko (Krievija) 78,18

2. Anita Vlodarčika (Polija) 77,60

3. Betija Haidlere (Vācija) 77,13

4×100 metru stafete sievietēm

1. ASV (Tianna Medisone, Elisone Feliksa, Bianka Naita, Karmelita Džetere) 40,82

2. Jamaika 41,41

3. Ukraina 42,04

1500 metru skrējiens sievietēm

1. Asli Cakira Alptekina (Turcija) 4:10,23

2. Gamze Buluta (Turcija) 4:10,40

3. Marjama Jusufa Džamala (Bahreina) 4:10,74

4×400 metru stafete vīriešiem

1. Bahamas (Kristofers Brauns, Demetriuss Pinders, Mišels Matjē, Ramons Millers) 2:56,72

2. ASV 2:57,05

3. Trinidada un Tobago 2:59,40

BMX riteņbraukšana

Sievietes

1. Mariana Pahona (Kolumbija)

2. Sāra Volkere (Jaunzēlande) 

3. Laura Smuldersa (Nīderlande) 

Vīrieši

1. Māris Štrombergs (Latvija) 

2. Sems Vilogbijs (Austrālija) 

3. Karlos Mario Okuendo Zabala (Kolumbija) 

Burāšana

470 klase vīriešiem

1. Metjū Belčers/Malkolms Peidžs (Austrālija) 22

2. Luks Patense/Stjuarts Bitels (Lielbritānija) 30

3. Lukass Kalabreze/Huans de la Fuente (Argentīna) 63

470 klase sievietēm

1. Džo Aleha/Olivīja Povrī (Jaunzēlande) 35

2. Hanna Mailza/Saskija Klārka (Lielbritānija) 51

3. Liza Vesterhofa/Lobke Berkhuta (Nīderlande) 64

Peldēšana

10 km atklātā ūdenī vīriešiem

1. Usama Meluli (Tunisija) 1.49:55,1

2. Tomass Lurcs (Vācija) 1.49:58,5

3. Ričards Veinbergers (Kanāda) 1.50:00,3

Sinhronā peldēšana

Komandu sacensības

1. Krievija 

2. Ķīna 

3. Spānija 

Lauka hokejs

Sievietes

1. Nīderlande

2. Argentīna

3. Lielbritānija

Brīvā cīņa vīriešiem

Svara kategorija līdz 55 kilogramiem

1. Džamals Otarsultanovs (Krievija)

2. Vladimers Hinčegašvili (Gruzija)

3. Jans Kjonils (Dienvidkoreja)

3. Šiniči Jumoto (Japāna)

Svara kategorija līdz 74 kilogramiem

1. Džordans Ernests Burouzs (ASV)

2. Sāde Sāds Gudarzi (Irāna)

3. Soslans Tigijevs (Uzbekistāna)

3. Deniss Carguiss (Krievija)

Teikvando

Svara kategorija līdz 67 kilogramiem sievietēm

1. Hvana Kjunseuna (Dienvidkoreja)

2. Nura Tatara (Turcija)

3. Peidža Makfersone (ASV)

3. Helēna Fromma (Vācija)

Svara kategorija līdz 80 kilogramiem vīriešiem

1. Sebastjans Eduardo Krismaničs (Argentīna)

2. Nikolass Garsija Hemme (Spānija)

3. Lutalo Muhameds (Lielbritānija)

3. Mauro Sarmiento (Itālija)

 

SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI

Basketbols vīriešiem

Pusfināli: Spānija – Krievija 67:59, Argentīna – ASV 109:83.

Volejbols vīriešiem

Pusfināli: Bulgārija – Krievija 1:3, Brazīlija – Itālija 3:0.

Handbols vīriešiem

Pusfināli: Ungārija – Zviedrija 26:27, Francija – Horvātija 25:22.

Futbols vīriešiem

Spēle par 3. vietu, Dienvidkoreja – Japāna 2:0.

Ūdenspolo vīriešiem

Pusfināli: Horvātija – Melnkalne 7:5, Itālija – Serbija 9:7.

Pusfināli par 5. līdz 8. vietu: ASV – Spānija 7:8, Ungārija – Austrālija 10:9.

Lauka hokejs sievietēm

Fināls, Nīderlande – Argentīna 2:0; par 3. vietu Jaunzēlande – Lielbritānija 1:3; par 5. vietu

Ķīna – Austrālija 0:2.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+