Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
5. augusts, 2012
Drukāt

Londonas sestdienas olimpiskie medaļnieki

olimed36

Londonā sestdien tika sadalīti 25 medaļu komplekti. Valstu komandu ieskaitē joprojām vadībā ir ASV un Ķīna ar attiecigi 54 un 53 medeaļām, no kurām 26 un 25 ir zelta. Trešā bagātākā valsts ar 29 (14-7-8) medaļām ir Lielbritānija. 

Triatlons

Sievietes

1. Nikola Špiriga (Šveice) 1.59:48

2. Lisa Nordena (Zviedrija) 1:59:48

3. Erina Denšama (Austrālija) 1:59:50

Akadēmiskā airēšana

Vīriešu bezstūrmaņa četrinieki

1. Lielbritānija (Alekss Gregorī, Pīts Rīds, Toms Džeimss, Endrjū Trigs Hodžs) 6:03,97

2. Austrālija 6:05,19

3. ASV 6:07,20

Sieviešu vieglsvaru pārairu divnieki

1. Katerina Kopelanda/Sofija Hoskinga (Lielbritānija) 7:09,30

2. Sjui Dunsjana/Huan Veņji (Ķīna) 7:11,93

3. Kristina Giazizidu/Aleksandra Ciavu (Grieķija) 7:12,09

Sieviešu vieninieks

1. Miroslava Knapkova (Čehija) 7:54,37

2. Fie Udbija Erihsena (Dānija) 7:57,72

3. Kima Krova (Austrālija) 7:58,04

Vīriešu vieglsvaru pārairu divnieki

1. Madss Rasmusens/Rasmuss Kvists (Dānija) 6:37,17

2. Zaks Parčeiss/Marks Hanters (Lielbritānija) 6:37,78

3. Storms Uru/Pīters Teilors (Jaunzēlande) 6:40,86

Šaušana

Šautene 50 metru distancē no trīs pozīcijām sievietēm

1. Džemija Lina Greja (ASV) 691,9 punkti

2. Ivana Maksimoviča (Serbija) 687,5 (Serbija)

3. Adela Sikorova (Čehija) 683,0

Tranšeju stends sievietēm

1. Džesika Rosi (Itālija) 99 (pasaules rekords)

2. Zuzana Stefečekova (Slovākija) 93

3. Delfine Rau (Francja) 93

Teniss

Vienspēles sievietēm

1. Serena Viljamsa (ASV)

2. Marija Šarapova (Krievija)

3. Viktorija Azarenka (Baltkrievija)

Vīriešu dubultspēles

1. Maiks Braiens un Bobs Braiens (ASV)

2. Žo-Vilfrīds Conga un Mišels Lodra (Francija)

3. Žiljēns Beneto un Rišārs Gaskē (Francija)

Badmintons

Vienspēles sievietēm

1. Li Sjuežui (Ķīna)

2. Van Jihaņa (Ķīna)

3. Saina Nehvala (Indija)

Dubultspēles sievietēm

1. Tiaņ Cjina/DžaoJuņlei (Ķīna)

2. Mizuki Fudžī/Reika Kakīva (Japāna)

3. Valērija Sorokina/Ņina Vislova (Krievija)

Treka riteņbraukšana

Komandu iedzīšana sievietēm

1. Lielbritānija (Danija Kinga, Lora Trota, Džoanna Rovsela)

2. ASV

3. Kanāda

Lēkšana uz batuta

Sievietes

1. Rozanna Maklenana (Kanāda)

2. Huan Šaņšaņa (Ķīna) 

3. He Veņna (Ķīna)

Paukošana

Komandu cīņa ar špagu sievietēm

1. Ķīna (Li Na, Juidzje Suņa, Sjui Aņcji)

2. Dienvidkoreja

3. ASV

Vieglatlētika

100 metru skrējiens sievietēm

1. Šellija-Anna Freizere Praisa (Jamaika) 10,75

2. Karmelita Džetere (ASV) 10,78

3. Veronika Kempbela-Brauna (Jamaika) 10,81

Diska mešana sievietēm

1. Sandra Perkoviča (Horvātija) 69,11

2. Darja Piščaļņikova (Krievija) 67,56

3. Jaņfeņa Li (Ķīna) 67,22

Septiņcīņa sievietēm

1. Džesika Enisa (Lielbritānija) 6955

2. Lili Švarckopfa (Vācija) 6649

3. Tatjana Černova (Krievija) 6628

9. Laura Ikauniece (Latvija) 6414

20 km soļošana vīriešiem

1. Dins Čeņs (Ķīna) 1.18:46

2. Ēriks Barondo (Gvatemala) 1.18:57

3. Džeņs Vans (Ķīna) 1.19:25

45. Arnis Rumbenieks (Latvija) 1.26:26

Tāllēkšana vīriešiem

1. Gregs Razerfords (Lielbritānija) 8,31

2. Mičels Vots (Austrālija) 8,16

3. Vils Klejs (ASV) 8,12

10 000 metru skrējiens vīriešiem

1. Mohameds Farahs (Lielbritānija) 27:30,42

2. Galens Rups (ASV) 27:30,90

3. Tariku Bekele (Etiopija) 27:31,43

Peldēšana

50 metru brīvais stils sievietēm

1. Ranomi Kromovidžodžo (Nīderlande) 24,05

2. Aleksandra Herasimeņa (Baltkrievija) 24,28

3. Marlēne Feldhuisa (Nīderlande) 24,39

1500 metru brīvais stils vīriešiem

1. Jans Suņs (Ķīna) 14:31,02

2. Raiens Kokreins (Kanāda) 14:39,63

3. Usama Meluli (Tunisija) 14:40,31

4×100 metru kompleksā stafete sievietēm

1. ASV (Misija Frenklina, Rebeka Soni, Dana Volmere, Elisone Šmita) 3:52,05

2. Austrālija 3:54,02

3. Japāna 3:55,73

4×100 metru kompleksā stafete vīriešiem

1. ASV (Metjū Grevers, Brendans Hansens, Maikls Felpss, Natans Edrians) 3:29,35

2. Japāna 3:31,26

3. Austrālija 3:31,58

Svarcelšana

Svara kategorija līdz 94 kilogramiem vīriešiem

1. Iļja Iļjins (Ukraina) 418 kg (185+233)

2. Aleksandrs Ivanovs (Krievija) 409 (185+224)

3. Anatolijs Ciriku (Moldova) 407 (181+226)

 

SPORRTA SPĒĻU REZULTĀTI

Basketbols vīriešiem

A grupa: Tunisija – Francija 69:73, Lietuva – ASV 94:99, Nigērija – Argentīna 79:93. Tabulā: ASV 4-0, Argentīna 3-1, Francija 3-1, Lietuva 1-3, Nigērija 1-3, Tunisija 0-4.

B grupa: Krievija – Spānija 77:74, Ķīna – Brazīlija 59:98, Lielbritānija – Austrālija 75:106. Tabulā: Krievija 4-0, Brazīlija 3-1, Spānija 3-1, Austrālija 2-2, Lielbritānija 0-4, Ķīna 0-4.

Handbols vīriešiem

A grupa: Tunisija – Lielbritānija 34:17, Zviedrija – Argentīna 29:13, Islande – Francija 30:29. Tabulā: Islande 8, Francija 6, Zviedrija 6, Tunisija 2, Argentīna 2, Lielbritānija 0.

B grupa: Dienvidkoreja – Serbija 22:28, Horvātija – Dānija 32:21, Ungārija – Spānija 22:33. Tabulā: Horvātija 8, Spānija 6, Dānija 6, Serbija 2,Ungārija 2, Dienvidkoreja 0.

Volejbols vīriešiem

A grupa: Lielbritānija – Polija 0:3, Austrālija – Itālija 2:3, Argentīna – Bulgārija 3:1. Tabulā: Polija 9, Bulgārija 9, Itālija 8, Argentīna 6, Austrālija 4, Lielbritānija 0.

B grupa: Vācija – Tunisija 3:0, Krievija – ASV 3:2, Brazīlija – Serbija 3:2. Tabulā: ASV 10, Krievija 8, Brazīlija 8, Vācija 5, Serbija 5, Tunisija 0.

Futbols vīriešiem

Ceturtdaļfināli: Japāna – Ēģipte 3:0, Meksika – Senegāla 4:2 papildlaikā (pamatlaiks 2:2), Brazīlija – Hondurasa 3:2, Lielbritānija – Dienvidkoreja 1:1 pēc pamatlaika un papildlaika (11 m sitieni 4:5).

Ūdenspolo vīriešiem

A grupa: Horvātija – Austrālija 11:6, Grieķija – Spānija 9:11, Itālija – Kazahstāna 9:6. Tabulā: Horvātija 8, Spānija 6, Itālija 5, Grieķija 3, Austrālija 2, Kazahstāna 0.

B grupa: Melnkalne – Rumānija 12:8, Ungārija – Lielbritānija 17:6, Serbija – ASV 11:6. Tabulā: Serbija 7, ASV 6, Melnkalne 5, Ungārija 4, Rumānija 2, Lielbritānija 0.

Lauka hokejs sievietēm

A grupa: Nīderlande – Dienvidkoreja 3:2, Japāna – Beļģija 1:1, Ķīna – Lielbritānija 2:1. Tabulā: Nīderlande 12, Lielbritānija 9, Ķīna 7, Dienvidkoreja 3, Beļģija 2, Japāna 1.

B grupa: Austrālija – Dienvidāfrika 1:0, ASV – Jaunzēlande 2:3, Vācija – Argentīna 1:3. Tabulā: Argentīna 9, Jaunzēlande 9, Austrālija 9, Vācija 6, ASV 3, Dienvidāfrika 0.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+