×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. oktobris, 2012
Drukāt

Londonas taksometru ražotājs iesniedz bankrota pieteikumu

Foto - AFPFoto - AFP

Leģendāro Londonas melno taksometru ražotājs “Manganese Bronze Holdings PLC” tiesā iesniedzis bankrota pieteikumu, tajā pašā laikā paužot cerības par finanšu palīdzības saņemšanu.

“”Manganese Bronze Holdings PLC”, pasaulē pazīstamo Londonas melno taksometru ražotājs, paziņo, ka pārrunas ar vairākām pusēm par finansējuma iegūšanu ar pieņemamiem nosacījumiem, lai apmierinātu kompānijas finanšu vajadzības, izrādījušās neveiksmīgas,” norāda uzņēmums. “Tāpēc valde secinājusi, ka kompānija vairs nav rentabla, un iesniegusi paziņojumu par nodomu noteikt administratorus. Valde saglabā cerības, ka kompānijas stiprās īpašības un tās globālā reputācija nodrošinās platformu veiksmīgam biznesam nākotnē.”

Medijos izskanējusi informācija ,ka “Manganese Bronze Holdings” veic pārrunas ar Ķīnas autoražotāju “Geely”, kam pieder 20 procenti kompānijas akciju, par iespējamu aizdevumu 15 miljonu sterliņu mārciņu (12,9 miljonu latu) apmērā.

“Manganese Bronze Holdings” nesen bija spiesta atsaukt vairākus simtus taksometru saistībā ar drošības defektiem jaunajām modelī “TX4”. Tāpat kompānija, kas nodarbina gandrīz 300 cilvēkus, nesen paziņoja, ka tās zaudējumi šā gada pirmajos sešos mēnešos palielinājušies līdz 3,6 miljoniem mārciņu (3,1 miljonam latu).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+