Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
2. augusts, 2012
Drukāt

Londonas trešdienas medaļnieki

Trešdien Londonas olimpiādē tika sadalīti 20 medaļu komplekti. Valstu vērtējumā tālu priekšā citiem ir Ķīnas un ASV komandas – attiecīgi 30 (17-9-4) un 29 (12-8-9) medaļas. 

Akadēmiskā airēšana

Bezstūrmaņa divnieks sievietēm

1. Lielbritānija (Helēna Glovere, Hītere Staninga) 7:27,13

2. Austrālija (Keita Hornsija, Sāra Taita) 7:29,86

3. Jaunzēlande (Džuljeta Heiga, Rebeka Skouna) 7:30,19

Pārairu četrinieks sievietēm

1. Ukraina (Katerina Tarasenko, Natālija Dovgodko, Anastasija Koženkova, Jana Dementjeva) 6:35,93

2. Vācija 6:38,09

3. ASV 6:40,63

Astoņnieks vīriešiem

1. Vācija (Filips Adamskis, Andreass Kufners, Ēriks Johanesens, Maksimilians Reinelts, Rihards Šmidts, Lukass Millers, Florians Menningens, Kristofs Vilke, Martins Zauers) 5:48,75

2. Kanāda 5:49,98

3. Lielbritānija 5:51,18

Riteņbraukšana

Brauciens ar atsevišķu startu sievietēm

1. Kristīne Ārmstronga (ASV) 37:34,82

2. Judīte Arndta (Vācija) 37:50,29

3. Olga Zabeļinskaja (Krievija) 37:57,35

Brauciens ar atsevišķu startu vīriešiem

1. Bredlijs Viginss (Lielbritānija) 50:39,54

2. Tonijs Martins (Vācija) 51:21,54

3. Kristofers Frūms (Lielbritānija) 51:47,87

Airēšanas slaloms

Smailīšu vieninieks (K-1) vīriešiem

1. Daniēle Molmenti (Itālija) 93,43 punkti

2. Vavrinecs Hradīleks (Čehija) 94,78

3. Hanness Aigners (Vācija) 94,92

Džudo

Līdz 70 kg sievietēm

1. Lūsija Dekozē (Francija)

2. Kerstina Tīle (Vācija)

3. Žuri Alveara (Kolumbija)

3. Edita Boša (Nīderlande)

Līdz 90 kg vīriešiem

1. Songs Daenams (Dienvidkoreja)

2. Eislijs Gonzaless (Kuba)

3. Masaši Nišijama (Japāna)

3. Iliass Iliadis (Grieķija)

Galda teniss

Vienspēle sievietēm

1. Sjaosja Li (Ķīna)

2. Nin Dina (Ķīna)

3. Tiaņvei Fena (Singapūra)

Peldēšana

200 metru brass vīriešiem

1. Daniels Ģjurta (Ungārija) 2:07,28 (pasaules rekords)

2. Maikls Džemisons (Lielbritānija) 2:07,43

3. Rjo Tateiši (Japāna) 2:08,29

200 metru tauriņstils sievietēm

1. Dzjao Liujana (Ķīna) 2:04,06

2. Mireia Belmonte Garsija (Spānija) 2:05,25

3. Nacumi Hoši (Japāna) 2:05,48

100 metru brīvais stils vīriešiem

1. Nātans Adrians (ASV) 47,52

2. Džeimss Magnusens (Austrālija) 47,53

3. Brents Haidens (Kanāda) 47,80

4×200 metru brīvā stila stafete sievietēm

1. ASV (Misija Frenklina, Dana Volmere, Šenona Vrēlande, Elisone Šmita) 7:42,92

2. Austrālija 7:44,41

3. Francija 7:47,49

Daiļlēkšana

Sinhronie lēcieni no 3 metru tramplīna vīriešiem

1. Juituns Luo/Kai Cjiņs (Ķīna) 477,00 punkti

2. Jevgeņijs Kuzņecovs/Iļja Zaharovs (Krievija) 459,63

3. Trojs Dumā/Kristians Ipsens (ASV) 446,70

Vingrošana

Daudzcīņa vīriešiem

1. Kohei Učimura (Japāna) 92,690

2. Marsels Ngujens (Vācija) 91,031

3. Danels Leiva (ASV) 90,698

Šaušana

Pistole 25 metru distancē sievietēm

1. Kima Jangmi (Dienvidkoreja) 792,4 punkti

2. Čeņa Jina (Ķīna) 791,4

3. Olena Kosteviča (Ukraina) 788,6

Svarcelšana

Līdz 69 kg sievietēm

1. Rim Jonsima (Ziemeļkoreja) 261 kilograms (raušanā 115 kg + grūšanā 146 kg)

2. Roksana Daniela Kokosa (Rumānija) 256 (113+143)

3. Marina Škermankova (Baltkrievija) 256 (113+143)

Līdz 77 kg vīriešiem

1. Lu Sjaodzjuņs (Ķīna) 379 (175+204) pasaules rekords

2. Lu Haodzje (Ķīna) 360 (170+190)

3. Ivans Kambars Rodrigess (Kuba) 349 (155+194)

Paukošana

Špaga vīriešiem

1. Rubens Limardo Gaskons (Venecuēla)

2. Bartošs Pjaseckis (Norvēģija)

3. Juns Jinsuns (Dienvidkoreja)

Zobens sievietēm

1. Kima Jidžeona (Dienvidkoreja)

2. Sofja Veļikaja (Krievija)

3. Olga Harlana (Ukraina)

 

SPORTA SPĒLU REZULTĀTI

Futbols vīriešiem

A grupa: Senegāla – Apvienotie Arābu Emirāti 1:1, Lielbritānija – Urugvaja 1:0. Tabulā: Lielbritānija 7, Senegāla 5, Urugvaja 3, AAE 1.

B grupa: Dienvidkoreja – Gabona 0:0, Meksika – Šveice 1:0. Tabulā: Meksika 7, Dienvidkoreja 5, Gabona 2, Šveice 1.

C grupa: Ēģipte – Baltkrievija 3:1, Brazīlija – Jaunzēlande 3:0. Tabulā: Brazīlija 9, Ēģipte 4, Baltkrievija 3, Jaunzēlande 1.

D grupa: Spānija – Maroka 0:0, Japāna – Hondurasa 0:0. Tabulā: Japāna 7, Hondurasa 5, Maroka 2, Spānija 1.

Basketbols sievietēm

A grupa: Ķīna – Angola 76:52, Horvātija – Čehija 70:89, ASV – Turcija 89:58. Tabulā: ASV 3-0, Ķīna 3-0, Turcija 2-1, Čehija 1-2, Horvātija 0-3, Angola 0-3

B grupa: Kanāda – Francija 60:64, Austrālija – Brazīlija 67:61, Lielbritānija – Krievija 61:67. Tabulā: Francija 3-0, Krievija 3-0, Austrālija 2-1, Kanāda 1-2, Lielbritānija 0-3, Brazīlija 0-3

Handbols sievietēm

A grupa: Melnkalne – Angola 30:25, Lielbritānija – Brazīlija 17:30, Krievija – Horvātija 28:30. Tabulā: Brazīlija 6, Krievija 4, Melnkalne 4, Horvātija 4, Angola 0, Lielbritānija 0.

B grupa: Norvēģija – Dienvidkoreja 27:27, Francija – Zviedrija 29:17, Spānija – Dānija 24:21. Tabulā: Francija 5, Dienvidkoreja 5, Norvēģija 3, Spānija 3, Dānija 2, Zviedrija 0.

Volejbols sievietēm

A grupa: Dominikānas republika – Japāna 0:3, Alžīrija – Krievija 0:3, Lielbritānija – Itālija 0:3. Tabulā: Krievija 9, Itālija 9, Japāna 6, Lielbritānija 2, Alžīrija 1, Dominikānas republika 0.

B grupa: Serbija – Turcija 0:3, ASV – Ķīna 3:0, Brazīlija – Dienvidkoreja 0:3. Tabulā: ASV 9, Ķīna 6, Dienvidkoreja 6, Turcija 4, Brazīlija 2, Serbija 0.

Ūdenspolo sievietēm

A grupa: Ungārija – Ķīna 11:10, Spānija – ASV 9:9. Tabulā: Spānija 3, ASV 3, Ungārija 2, Ķīna.

B grupa: Itālija – Krievija 4:7, Lielbritānija – Austrālija 3:16. Tabulā: Krievija 4, Austrālija 4, Lielbritānija 0, Itālija 0.

Lauka hokejs vīriešiem

A grupa: Spānija – Austrālija 0:5, DĀR – Lielbritānija 2:2, Pakistāna – Argentīna 2:0. Tabulā: Austrālija 6, Lielbritānija 4, Pakistāna 4, Spānija 1, DĀR 1, Argentīna 0.

B grupa: Beļģija – Nīderlande 1:3, Jaunzēlande – Indija 3:1, Dienvidkoreja – Vācija 0:1. Tabulā: Nīderlande 6, Vācija 6, Dienvidkoreja 3, Jaunzēlande 3, Indija 0, Beļģija 0.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+