Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
9. augusts, 2012
Drukāt

Londonas trešdienas olimpiskie medaļnieki

olimed97

Londonas olimpiādē trešdien tika sadalīti 16 medaļu komplekti. Valstu komandu vērtējumā ASV medalu skaita ziņā apsteigusi Ķīnu (81 pret 77), tomēr zelta godaļgas joprojām vairāk ir ķīniešiem – 36 pret 34. Par olimpiskajiem čempioniem kļuvuši 39 valstu sportisti, pie medaļām tikušas 66 valstis. Latvija pagaidām tukšā. 

Vieglatlētika

110 metru barjerskrējiens vīriešiem

1. Ariess Merits (ASV) 12,92

2. Džeisons Ričardsons (ASV) 13,04

3. Hansle Parčments (Jamaika) 13,12

Tāllēkšana sievietēm

1. Britnija Rīze (ASV) 7,12

2. Jeļena Sokolova (Krievija) 7,07

3. Dženeja Delouča (ASV) 6,89

4. Ineta Radeviča (Latvija) 6,88

400 metru barjerskrējiens sievietēm

1. Natālija Antjuha (Krievija) 52,70

2. Lašinda Demusa (ASV) 52,77

3. Zuzana Hejnova (Čehija) 53,38

200 metru skrējiens sievietēm

1. Elisone Feliksa (ASV) 21,88

2. Šellija-Anna Freizere-Praisa (Jamaika) 22,09

3. Karmelita Džetere (ASV) 22,14

Smaiļošana un kanoe airēšana

Smailīšu vieninieks (K-1) 1000 metros vīriešiem

1. Eiriks Verass Larsens (Norvēģija) 3:26,462

2. Adams van Kēverdens (Kanāda) 3:27,170

3. Makss Hofs (Vācija) 3:27,759

Kanoe vieninieks (C-1) 1000 metros vīriešiem

1. Sebastjans Brendels (Vācija) 3:47,176

2. Davids Kals Figueroa (Spānija) 3:48,053

3. Marks Olderšovs (Kanāda) 3:48,502

Smailīšu divnieks (K-2) 1000 metros vīriešiem

1.Rūdolfs Dombi/Rolands Kokeņji (Ungārija) 3:09,646

2. Fernando Pimenta/Emanuels Silva (Portugāle) 3:09,699

3. Martins Holšteins/Andreass Īle (Vācija) 3:10,117

Smailīšu četrinieks (K-4) 500 metros sievietēm

1. Ungārija (Gabriela Šabo, Danuta Kozaka, Katalina Kovāča, Kriština Fazekaša) 1:30,827

2. Vācija (Karolīna Leonharda, Franciska Vebere, Katrina Vāgnere-Augustina, Tina Dītce) 1:31,298

3. Baltkrievija (Irina Pamjalova, Nadja Papoka, Voļa Hudzenka, Marina Potarana) 1:31,400

Pludmales volejbols

1. Mistija Meja-Treanora/Kerija Volša-Dženingsa (ASV)

2. Eiprila Rosa/Dženifera Kesija (ASV)

3. Larisa Franka/Žuliana Silva (Brazīlija)

Jāšana

Individuālās sacensības konkurā

1. Stīvs Žerdats ar zirgu Nino des Buissonnets (Šveice)

2. Gerko Šrēders ar London (Nīderlande)

3. Kians O’Konors ar Blue Loyd 12 (Īrija)

Burāšana

“49er” klase vīriešiem

1. Iens Jensens/Nātans Outeridžs (Austrālija) 56 punkti

2. Pīters Burlings/Bleirs Taks (Janzēlande) 80

3. Pīters Langs/Alans Noregārds (Dānija) 114

Galda teniss

Komandu sacensības vīriešiem

1. Ķīna (Hao Vans, Dzjike Džans, Lun Ma)

2. Dienvidkoreja

3. Vācija

Teikvondo

Svara kategorija līdz 49 kilogramiem sievietēm

1. Dzjinjui Vu (Ķīna)

2. Brigita Jage Enrike (Spānija)

3. Čanatipa Sonkhama (Taizeme)

3. Lūcija Zaninoviča (Horvātija)

Svara kategorija līdz 58 kilogramiem vīriešiem

1. Žoels Gonsaless Bonilja (Spānija)

2. Li Dehūns (Dienvidkoreja)

3. Aleksejs Deņisenko (Krievija)

3. Oskars Munjozs Ovjedo (Kolumbija)

Sieviešu cīņa

Svara kategorija līdz 48 kilogramiem

1. Hitomi Obara (Japāna)

2. Marija Stadņika (Azerbaidžāna)

3. Kerola Huina (Kanāda

3. Klarisa Čuna (ASV)

Svara kategorija līdz 63 kilogramiem sievietēm

1. Kaori Ičo (Japāna)

2. Žuisjue Dzjina (Ķīna

3. Batsetsega Soronzonbolda (Mongolija)

3. Ļubova Volosova (Krievija)

 

SPORTA SPĒLU REZULTĀTI

Basketbols vīriešiem

Ceturtdaļfināli: Krievija – Lietuva 83:74, Francija – Spānija 59:66, Brazīlija – Argentīna 77:82, ASV – Austrālija 119:86

Handbols vīriešiem

Ceturtdaļfināli: Islande – Ungārija 33:34 (otrajā pagarinājumā), Spānija – Francija 22:23, Zviedrija – Dānija 24:22, Horvātija – Tunisija 25:23.

Volejbols vīriešiem

Ceturtdaļfināli: Argentīna – Brazīlija 0:3, ASV – Itālija 0:3, Polija – Krievija 0:3, Bulgārija – Vācija 3:0.

Ūdenspolo vīriešiem

Ceturtdaļfināli: Spānija – Melnkalne 9:11, Austrālija – Serbija 11:8, Itālija – Ungārija 11:9, Horvātija – ASV 8:2.

Lauka hokejs sievietēm

Par 9. vietu Japāna – Dienvidāfrika 2:1 (pag.); par 7. vietu Dienvidkoreja – Vācija 1:4; pusfinālā Nīderlande – Jaunzēlande 2:2 (3:1 pēcspēles sitienos), Argentīna – Lielbritānija 2:1.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+