Mobilā versija
+15.8°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
26. jūnijs, 2015
Drukāt

“Lonely Planet” Lietuvas Kuršu kāpas iekļauj starp Eiropas desmit skaistākajām pludmalēm (1)

Foto - http://www.balticway.lt/Foto - http://www.balticway.lt/

Populārais ceļvedis “Lonely Planet” ierindojis Lietuvas Kuršu kāpas šā gada pasaules skaistāko pludmaļu desmitniekā.

Apskatā “2015.gada Eiropas labākās pludmales” Kuršu nērija minēta līdzās Itālijas, Francijas, Grieķijas un citām eksotiskām pasaules valstu jūru piekrastēm.

“Atdalot Baltijas jūru no Kuršu jomas, šī sudrabainā zemes strēle ir bezgalīga smilšu pludmale. Kilometru aiz kilometra smalkas baltas smiltis gaida ikvienu, kas meklē īstu patvērumu,” raksta ceļvedis, norādot, ka Kuršu kāpu meži un pļavas ir arī īsta putnu vērotāju paradīze.

“Šeit jūs varat vērot Eiropas lielāko klejojošo smilšu kāpu izrādes. Pār šo UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto vietu izcils skats paveras no Pārnidas kāpas, kur var notvert pēdējos zeltainos saules starus, pirms tā
pazūd aiz horizonta,” rakstīts ceļvedī.

“Lonely Planet” arī skaidro, ka Lietuvā šogad ieviests eiro, kas krietni atvieglo ceļošanu šajā reģionā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas ir Kuršu nērija?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+