×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

Lopu vedēja avārijā iet bojā astoņi dzīvnieki

Foto: LETAFoto: LETA

Otrdien vēlu vakarā uz autoceļa Līvani-Preiļi Rožupes pagastā apgāzusies kravas automašīna “Iveco”, kas pārvadājusi liellopus. Negadījumā gājuši bojā astoņi no 22 automašīnā pārvadātajiem dzīvniekiem.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, ap plkst.23.10 autoceļa Līvāni-Preiļi 4.kilometrā kravas automašīna iebraukusi grāvī.

Automašīnas vadītājs bija iespiests automašīnas kabīnē un ugunsdzēsēji viņu atbrīvoja ar hidraulisko instrumentu palīdzību. 1965.gadā dzimušajam automašīnas vadītājam konstatēti viegli miesas bojājumi.

Traģiska aina pavērās ugunsdzēsējiem, apskatot automašīnas kravas kasti, kurā atradās liellopi. Dzīvniekiem draudēja nosmakšana, jo viņi atradās slēgtā telpā viens virs otra.

Ugunsdzēsēji, pielietojot glābšanas instrumentus, virvi un vinču, atvēra kravas kasti, bet vairāki liellopi jau bija gājuši bojā un vēl vairāki bija iespiesti. Kopumā automašīnas kravas kastē atradās 22 liellopi, no tiem avārijā gāja bojā astoņi, bet 14 liellopus ugunsdzēsēji atbrīvoja no automašīnas.

Notikuma vietā ieradās arī Līvānu vetārsts, kas apskatīja cietušos lopus.

Kā informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, pēc sākotnējās informācijas vadītājs, iebraucot pagriezienā, nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā tas apgāzies.

Pēc notikušā avarējušā transportlīdzekļa vadītājs nodots medicīnas darbiniekiem, kuri nekādus miesas bojājumus viņam nav konstatējuši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+