×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. marts, 2012
Drukāt

“Lorakss”

lorakss_7

Animācijas filmas “Nejaukais es” autoru jaunākais veikums – doktora Seusa grāmatas adaptācija 3D formātā. Teds jau ir pusaudzis, taču tikai tagad viņš uzzina, ka dzīvo sterilā, mākslīgi radītā un no pārējās pasaules nošķirtā vidē un ka reiz viņa pilsētā auguši īsti koki.

 

Nolēmis noskaidrot patiesību, kas ar tiem noticis un ko darīt, lai koki atkal augtu, viņš dodas pie Viendieņa, kurš dzīvo aiz pilsētas mūriem. Viendienis ir vienīgais, kurš zina, kas toreiz notika, un tieši viņš iepazīstina Tedu ar mīlīgo, tomēr reizēm tik kaitinošo oranžo radījumu Loraksu.

Lorakss ir viens no amerikāņu iemīļotākajiem bērnu literatūras tēliem, kura piedzīvojumi pirmoreiz ekranizēti jau 70. gados. Nu, svinot autora 108. dzimšanas dienu, Lorakss ieguvis 3D apveidus, kas pilnībā pārliecinājuši aizokeāna skatītājus. Filma “Lorakss” jau pirmajā nedēļas nogalē iekasēja vairāk nekā 70 miljonus ASV dolāru. Ar kinozinātāju siržu iekarošanu neveicas tik pārliecinoši.

Režisori: Kriss Reno, Laiks Balda

Lomas ieskaņojuši: Denijs de Vito, Zaks Efrons, Teilore Svifta, Eds Helmss, Betija Vaita, Dženija Sleita, Robs Riglzs. Filma dublēta arī latviešu valodā.

No 9. marta “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+