×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

“Lord of the Dance” atgriežas Rīgā ar programmu “Bīstamās spēles” (1)

Publcitātes fotoPublcitātes foto

Pasaulslavenais Maikla Fletlija deju šovs “Lord of the Dance” svin 20 gadu jubileju un atgriežas Latvijā ar programmu “Bīstamās spēles” (“Dangerous Games”). Šova pirmizrādei, kas ar pārsteidzošiem panākumiem notika Londonā, sekoja pasaules turneja: 18 mēnešu laikā “Bīstamās spēles” viesojās 15 valstīs ar vairāk nekā 200 priekšnesumiem. Latvijas skatītāji varēs baudīt “Lord of the Dance” šovu 10. novembrī “Arēnā Rīga”.

Iespaidīgajā priekšnesumā ir apvienotas visas labākās “Lord of the Dance” tradīcijas, neatkārtojamā horeogrāfija, iespaidīga mūzika, krāšņi kostīmi un novatoriskās tehnoloģijas. “Bīstamajās spēlēs” ir izmantota Holo-Gauze tehnoloģija – hologrāfiskās projekcijas uz ekrāniem.

Šovā piedalīsies 40 vistalantīgākie īru dejotāji, tajā skaitā: Džeimss Kīgans (James Keegan), Morgans Komērs (Morgan Comer) un Metjū Smits (Mathew Smith). Tradicionālo stāstu par labā un ļaunā cīņu viņi izdejos, skanot mūzikai, ko īpaši šim iestudējumam sacerējis komponists Džerards Fahī (Gerard Fahy). “Esmu sajūsmā par šovā iesaistīto dejotāju neticamajām spējām un talantu,” teic Maikls Fletlijs.

“Lord of the Dance” šova veidotājs Maikls Fletlijs ir pasaulslavenais horeogrāfs, atzītais “dejas karalis” un “Ginesa rekordu grāmatas” rekorda īpašnieks, ka visātrākais stepa dejotājs pasaulē. Viņa māksla uz visiem laikiem mainījusi dejas, un īpaši īru dejas pasauli. M.Fletija šovi jau vairāk nekā divas desmitgades dāvina neaizmirstamās emocijas skatītājiem visā pasaulē.


Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pasaulslavenā Maikla Fletlija deju šova “Lord of the Dance” sastāvs, uzstājoties postpadomju valstīs nav tas pats, kurš tiek piedāvāts vecās Eiropas valstīs. Apmeklēju šo koncertu Zviedrijā un pēc tam gadījās arī būt Ķīpsalā Latvijā. Biju vienkārši šokā…
    Iespējams, lai samazinātu izmaksas, tiek algoti krievu varjetē un deju šovu dejotāji, jo tā ir pavisam cita deja, cita garša. Apkaunojoši šā deju šova vārdam. Bizness ir bizness, laikam tiek uzskatīts, ka pie mums jau var vienalga kā…tāpat noderēs

Draugiem Facebook Twitter Google+