×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Lorensa: Esejā par nevienlīdzīgo atalgojumu Holivudā gribēju būt paškritiska

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

“Oskarotā” amerikāņu aktrise Dženifera Lorensa sestdien sacīja, ka esejā par ienākumu nevienlīdzību Holivudā esot vēlējusies būt paškritiska.

“Es domāju par to, kāpēc mana mentalitāte neļāva cīnīties par labāku atalgojumu tikpat mērķtiecīgi, kā to dara vīrieši,” viņa teica preses konferencē Losandželosā.

Kā jau ziņots, 25 gadus vecā Lorensa rakstā aktrises Lenas Danhemas vietnē “Lenny” atklāja, ka tikai pēc kinostudijas “Sony” e-pasta vēstuļu noplūdināšanas internetā esot uzzinājusi, ka filmas “American Hustle” (“Amerikāņu afēra”) vīriešu dzimuma aktieri saņēmuši ievērojami lielāku atalgojumu.

Lorensa atzina, ka neesot uzstājīgi pieprasījusi augstāku atalgojumu, jo baidījusies atstāt “stūrgalvīgas un izlutinātas” aktrises iespaidu.

“Es gribēju aprakstīt savas bažas par to, kādu slavu es iemantošu, kā tas liks man izskatīties un kā mani uztvers,” sestdien teica Lorensa. “Es lauzīju par to galvu, kamēr vīrieši filmā ne par ko tādu nedomāja.”

Lorensa pieminēja, ka kādā medijā viņas eseja nodēvēta par “izlutinātu gājienu”. “Paldies, ka pilnībā apstiprinājāt manis teikto. Ja sieviete iestājas par sevi, ir uzstājīga un viņai ir sava balss, tad viņu saukās par izlutinātu. Es neredzu, ka tā izturētos pret vīriešiem,” uzsvēra aktrise.

Kā ziņots iepriekš, biznesa žurnāls “Forbes” pasludināja Lorensu par aizvadītā gada visvairāk pelnošo aktrisi. Viņas gada ienākumi lēsti ap 52 miljoniem ASV dolāru (45,7 miljoniem eiro).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+