×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

Loreta debitē ar sveicienu gaviļniekiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Loreta un Anatolijs Livča.

Latvijas šlāgeraptaujā sācies rudens aptaujas posms. Arī šajā reizē starp labi zināmiem mūziķiem ir mākslinieki, kuriem šī ir debija aptaujā. Loreta Macijevska-Livča aptaujā piedalās ar dziesmu “Tava svētku diena”.

Loretai kā solistei šī ir debija aptaujā, bet tā nav gluži pirmā uzstāšanās. “Šlāgeraptaujā esmu bijusi kopā ar Kasparu Antesu, kad viņš aptaujā piedalījās ar dziesmu “Valsis draugiem”, kur es papildināju Kaspara dziedājumu ar fona vokālu,” smaidot teic Loreta.

Mākslinieces jaunā dziesma “Tava svētku diena” ir veltījums visiem gaviļniekiem, it īpaši rudenī dzimušajiem. “Rudens šķiet tāds apcerīgs, varbūt mazliet skumīgs, taču katrā gadalaikā ir sava burvība. Un droši vien tiem, kas šajā laikā svin dzimšanas dienu, skaistāka gadalaika nemaz nevar būt. Lai mana jaunā dziesma padara gaišāku ikvienu svētku dienu,” tā par savu jauno dziesmu teic Loreta. Dziesmas mūzikas autors ir pianists Anatolijs Livča, bet tekstu uzrakstījis Kaspars Antess, aranžējuma autors ir Andris Šīrants un saksofona partijas ierakstā iespēlējis neatkārtojamais Raivo Stašāns.

Loreta ar mūziku ir saistīta kopš bērnības. Viņa mācījās Rīgas 6. vidusskolā, kur apguva klavierspēli, dziedāja gan korī, gan ansamblī, bet profesionālajā mūzikā debitēja kopā ar K. Antesu, izpildot dziesmu “Valsis draugiem”. Vēl pirms solo dziedāšanas Loreta uzstājās pasākumos kopā ar Roberto Meloni kā bekvokāla dziedātāja un dejotāja. “Solistes karjeru es sāku, pateicoties savam vīram Anatolijam Livčam, kurš uzrakstīja melodiju manai pirmajai dziesmai “Skaistākā vasara”. Dziesmai mēs iedvesmu smēlāmies no savām kāzām, kad katrai ģimenei dāvājām albumu ar pašu iedziedātām, sev mīļām un svarīgām dziesmām, piemēram, “Lulū”, “Atzīšanās”, “Princesīte un trubadūrs”, “Papu saki mammai pats” un citām,” atklāj Loreta. Viņas pirmā solodziesma “Skaistākā vasara” ir tik patiesa, cik vien var būt, un pāra romantisko noskaņu veiksmīgi uztvēra arī dziesmas teksta autors DJ Dark, bet vasarīgi vieglu aranžējumu radīja A. Šīrants.

Paralēli dziedāšanai Loreta ikdienā nodarbojas ar sieviešu deju studijas vadīšanu, kur tiek apgūta deju horeogrāfija, ķermeņa plastika. “”Red Rose Lady” studija palīdz Latvijas sievietēm atgūt pārliecību un atcerēties, ka viņas ir dāmas arī steidzīgajā ikdienas darba rutīnā,” smaidot saka Loreta.

Rudens un ziema jaunajai dziedātājai ir bagātas ar pasākumiem kultūras centros, kuros viņa labprāt uzstājas gan kā soliste, gan kopā ar K. Antesu un R. Meloni. “Klausītāji manas dziesmas var dzirdēt Latvijas Radio 2, tagad arī šlāgeraptaujā un portālā http://draugiem.lv, mūzikas sadaļā meklējot “Loreta”,” teic viņa.

Runājot par debiju aptaujā, vienmēr smaidošā dziedātāja neslēpj, ka viņai dziedāšana un dejošana jau kopš bērnības ir bijis sapnis. “Dziedāšana mani dara laimīgu un palīdz atplaukt smaidam manā sejā. Esmu ļoti pateicīga šlāgeraptaujas komandai, ka viņi uzrunāja mani un caur šo dziesmu es varu sniegt šīs burvīgās sajūtas klausītājiem. Būtu ārkārtīgi priecīga un gandarīta, ja klausītājiem patiktu un viņi izbaudītu manas radošās izpausmes,” smaidot teic Loreta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+