×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. februāris, 2012
Drukāt

Lorijs atspēko baumas par “Hausa” izbeigšanas iemesliem

lorijs_hju1

Seriāla “Doktors Hauss” galvenās lomas atveidotājs Hjū Lorijs noraidījis baumas, ka viņš vainojams pie seriāla izbeigšanas, jo vairs nevēloties piedalīties seriālā.

Britu aktieris paziņojumā apstiprinājis, ka šobrīd filmētā astotā sezona būs seriāla pēdējā, taču noraida medijos izskanējušos apgalvojumus, ka tā iemesls ir Lorija nepatika pret lomu.

“Daži laikraksti, kurus acīmredzot neapmierināja [“Doktora Hausa” veidotāju] pagājušās nedēļas paziņojums [par seriāla noslēgšanu], izstāstījuši, ka “patiesībā” – mūsdienu žurnālistikas apzīmējums “nav ne tuvu patiesībai, bet izklausās baisi, tāpēc derēs” – man esot apnikusi došanās uz darbu. “Pierādījums” (vēl viens apzīmējums) ir izteikums, ko esmu sacījis pirms pieciem gadiem un par pavisam citu tēmu un kas pasniegts pavisam citādi,” žurnālam “TV Guide” nosūtītajā paziņojumā raksta Lorijs.

“Paziņoju publiski un nepārprotami, ka mīlu savu darbu un tajā strādāju daudz smagāk nekā lielākā daļa žurnālistu savējā. Kā minēts preses relīzē, mēs gribējām saglabāt intrigu. Mēs nevēlējāmies palikt pārāk ilgi. Ļoti iespējams, ka mēs būtu varējuši turpināt ar citu formulu – Hauss dabū darbu kurpju veikalā un sākas mežonīga jautrība, taču neviens no mums to nevēlējās. Mēs gribējām aiziet ar godu,” viņš raksta.

“Šis sīkumainais atspēkojums neizpilda šo vēlmi, es zinu, bet tas bija jāpasaka. Rakstītajam jābūt patiesam, pat ja neviens to vairs negribēs lasīt,” teikts paziņojumā.

“Paša Hausa vārdiem: visi melo,” Lorijs noslēdz paziņojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+