×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

LOSP: Lauksaimnieki neatbalsta Koļegovu (5)

Vides valsts dienesta vadītāja Inga Koļegova ierodas uz tikšanos ar finanšu ministri, lai pārrunātu savu iespējamo virzīšanu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatam.Vides valsts dienesta vadītāja Inga Koļegova ierodas uz tikšanos ar finanšu ministri, lai pārrunātu savu iespējamo virzīšanu Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatam.

Foto - LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata kandidāte Inga Koļegova nav guvusi lauksaimnieku atbalstu un nevieš uzticību, šorīt LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes loceklis Guntis Vilnītis.

“Lauksaimniekiem ir liela neizpratne par Koļegovas darbību Valsts vides dienesta (VVD) vadītājas amatā, tāpat ir neizpratne par viņas darbību Valmierā. Vislielākā neizpratne ir par Koļegovas reputāciju – pērn vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Koļegovai piemēroja disciplinārsodu par pārkāpumiem, nav skaidrs, cik caurskatāmi VVD dala emisijas kvotas. Tas rada bažas,” sacīja Vilnītis.

Viņš piebilda, ka nepārliecina arī Koļegovas skaidrojumi par dividendēm viņai piederošajā izņēmumā SIA “Pallogs”.
“VID ir jābūt spējīgam komunicēt ar uzņēmējiem, diemžēl, Koļegova neradīja šādu iespaidu,” sacīja Vilnītis.

LOSP valdes loceklis norādīja, ka lauksaimnieki vēlas vēlreiz izrunāt visus šos jautājumus ar Ministru prezidentu un finanšu ministri un lūgt vērtēt Koļegovas kandidatūras piemērotību.

Kā ziņots, Koļegova, kura piekritusi kandidēt uz VID ģenerāldirektora amatu, jūtas pārliecināta par uzņēmēju atbalstu viņas apstiprināšanai VID vadītāja amatā, pagājušajā nedēļā pēc tikšanās ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) pārstāvjiem žurnālistiem atzina Koļegova.

Viņa uzsvēra, ka viņas un LDDK, kā arī LBAS redzējums sakrīt vairākos jautājumos, kas pārrunāti tikšanās laikā.

Uzņēmēju pārstāvji bijuši tieši, saruna bijusi konstruktīva un ir bijusi saprašanās.

Kā vēstīts, iepriekš izsludinātais konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu beidzās bez rezultāta, taču ārpus konkursa šim amatam tika uzrunāta pašreizējā Valsts vides dienesta vadītāja Koļegova.

Valdība šonedēļ vēl nelems par VID vadītāja apstiprināšanu.

Koalīcijas partneri – “Vienotība”, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – vēl nesteidz paust atbalstu šai kandidatūrai un pēc oficiālas izvirzīšanas, kas gaidāma nākamnedēļ, plāno tikties ar Koļegovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. šī dāma jau iesniedzot deklarāciju norādījusi pretrunīgu (gribētos teikt savādāk) informāciju, tad rodas iespaids, ka turpmākās darbības VIDā, plašākā mērogā,…, vilks spalvu met,tikumu – nē.

  2. Lauksaimnieki ir uzmanīgāki par pārējiem , kuri kā aitu barā blej to ,ko citas blēj.Un kas tādai , kam nāk 320000 dividendēs , tā par algu – 5900 eiro mēnesī ? Sīkumi!

    • Kas to zina, varbūt SC arī neatbalstīs, arī citas frakcijas piedomās – vēlēšanas nav aiz kalniem – var netikt pie siles…

  3. Dārznieki nevar atbalstīt āzi par dārznieku!

  4. KĀPĒC uzņēmējiem, kas parasti mēģina izvairīties no nodoku maksāšanas būtu jāprasa piekrišana?

Draugiem Facebook Twitter Google+