Uncategorized

LOSP pārmet lielsaimniekiem 16

Saistībā ar Eiropas Savienības (ES) un valsts pieejamā atbalsta pārdalīšanu patlaban lielsaimnieki sākuši mērķtiecīgu dezinformācijas procesu, lai iznīcinātu apmēram 60 000 mazo zemnieku saimniecību, teikts Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) vakar izplatītajā paziņojumā.

Latvijas Televīzijas raidījuma “Panorāma” sižetā 27. septembrī kooperatīva “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža norādījis, ka “LOSP ir dīvānzemnieku interešu, nevis reālo lauksaimnieku aizstāvji, un, ja tas iešot tādu ceļu, lauksaimniekiem būs mazākas subsīdijas nekā iepriekš”. “Ar šādiem apgalvojumiem mēs ejam pret valsts un visas tautas izdzīvošanas un pastāvēšanas pamatiem,” teikts paziņojumā.


“LOSP aizstāv visus lauksaimniekus neatkarīgi no saimniecības lieluma un ražošanas veida, nevis dīvānzemniekus. “Latrapa” ģenerāldirektora izteicienus uztveram kā godu un cieņu aizskarošus, tādēļ noteikti pieprasīsim atsaukt nepatieso informāciju vai arī vērsīsimies tiesā,” sacīja LOSP vadītājs Edgars Treibergs.

LA.lv