×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. jūnijs, 2013
Drukāt

LOSP: pašvaldību vēlēšanu rezultāti lauksaimniekiem ir salīdzinoši labi

LETALETA

No lauksaimnieku viedokļa pašvaldību rezultāti ir vērtējami salīdzinoši labi, aģentūrai BNS sacīja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs.

“Diezgan cerīgi, es domāju, ka no lauksaimnieku puses izdosies sadarboties. Es domāju, ka cilvēki novērtē to, ko ir izdarījuši,” viņš teica.

Treibergs atzina, ka no jaunajām pašvaldībām LOSP sagaida jaunu darbavietu radīšanu un cilvēku piesaisti Latvijai. “Mēs esam vairākas reizes runājuši ar Zemkopības ministriju (ZM), ka jābeidz izdot šos bezjēdzīgos pabalstus cilvēkiem, kuri var strādāt, un tur, kur darbs ir, lai nebūtu tā, ka darba devējs meklē un nevar dabūt darbinieku, tāpēc ka darba ņēmējam ir labāk pastāvēt rindā pašvaldībā un saņemt pabalstu,” pastāstīja LOSP valdes priekšsēdētājs.

Treibergs uzsvēra, ka ir svarīgi, ko jaunās pašvaldības cilvēks iedzīvotāju labā izdarīs. “Būtiski nevis tikai runāt par to, ka visas problēmas tika atrisinātas, bet gan rīkoties,” viņš paskaidroja un atgādināja, ka pēc četriem gadiem cilvēki atkal varēs izvērtēt rezultātus un izdarīt izvēli.

LOSP ir Latvijas lielākā nacionālā līmeņa lauksaimnieku konsultatīvā padome, kas apvieno 55 lauksaimniecības nozaru un daudznozaru valsts līmeņa nevalstiskās organizācijas un kopumā pārstāv vairāk nekā 12 345 ražojošos lauksaimniekus. LOSP iesaistās Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstības politikas veidošanā un īstenošanā sadarbībā ar valsts likumdevējiem, valsts pārvaldes institūcijām, ZM un citiem sociālajiem sadarbības partneriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+