×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Loterijā kinobiļete uz īpašo seansu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kinokritiķes un kino "Splendid Palace" kuratore Daira Āboliņa (no kreisās) un SIA "Rīgas nami" valdes priekšsēdētāja Vineta Verika tur rokās krāšņo kārbu, kurā ikviens kinoskatītājs varēs iemest aploksni ar trim kinobiļetēm, kas piedalīsies izlozē.

Kopš vakardienas ar itāļu un franču kopražojuma filmu “Saproti mani, ja spēj”, kas izrādīta arī Kannu kinofestivālā,  kinoteātris “Splendid Palace” uzsāk jaunu krāšņu akciju “Eiropas kinobiļete”.

Šoruden, noskatoties trīs Eiropas kinofilmas kinoteātrī “Splendid Palace”, ikvienam skatītājam ir iespēja piedalīties loterijā un kļūt par vienu no trim laimīgajiem, kuri 12. decembrī klātienē kinoteātrī “Splendid Palace” varēs apmeklēt Eiropas Kinoakadēmijas (EFA) īpašo kinoseansu ar goda viesa – Eiropas Kinoakadēmijas balvas par mūža ieguldījumu saņēmēja piedalīšanos, kura vārds būs zināms tuvākajās dienās.

Loterijā piedalīsies visas biļetes (gan kasēs, gan internetā pirktās), kas iegādātas laika posmā no 2. oktobra līdz 30. novembrim, uz kurām būs īpašā akcijas zīme. Sakrātās biļetes jāieliek aploksnē, jāuzraksta savs vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis un jāatstāj īpašā kastē “Splendid Palace” Elizabetes ielā 61, foajē.

Eiropas kinobiļetei būs pazemināta cena – četri eiro (senioriem, skolēniem un studentiem – 3,5 eiro). Akcijā varēs piedalīsies arī biļetes, kas iegādātas uz Studentu un Senioru īpašajiem seansiem! Uzvarētāju vārdi tiks izlozēti 2. decembrī Rīgas Starptautiskā kinofestivāla atklāšanas ceremonijas laikā kinoteātrī “Splendid Palace”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+