×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Loterijas noteikumi žurnāla “Praktiskais Latvietis” 1000. numura lasītāju loterijai

gfj

Loterijas norises laiks: 2016. gada 29. februāris – 10. martam.

Loterijā piedalās visas fiziskās personas, kas būs izgriezušas no 29. februāra žurnāla “Praktiskais Latvietis” aptaujas anketu, to pilnībā aizpildījušas un atsūtījušas uz redakciju līdz 9. martam.

Anketa publicēta: 29. februārī žurnālā “Praktiskais Latvietis”

Loterijā piedalās tikai autentiskas, no žurnāla izgrieztas aptaujas anketas. Pašrocīgi pavairotas anketas netiks pieņemtas.

Loterijas izloze notiks 10. martā.

Balvas ieguvējs tiks publiskots 2016. gada 14. martā interneta vietnē www.la.lv un žurnāla “Praktiskais Latvietis” 14. marta numurā.

Balvu fonds: alumīnija karkasa siltumnīca ar polikarbonāta pārklājumu VITJAZ, 6 metrus gara.

Balvas saņemšanas kārtība: siltumnīca tiks uzstādīta balvas ieguvēja norādītajā adresē (Latvijas teritorijā), iepriekš ar redakciju saskaņojot balvas saņemšanas laiku un vietu pa tālr. 67096626 vai e-pastu linda.rumka@la.lv Balva jāsaņem ne vēlāk kā līdz 15. aprīlim.

Ja loterijā laimestu ieguvusī persona nepiesakās uz laimestu noteiktajā termiņā, tā zaudē tiesības saņemt laimestu un tas paliek AS “Lauku Avīze”īpašumā.

Laimesta vērtība netiek kompensēta vai izmaksāta naudā.

Loterijā aizliegts piedalīties juridiskām personām.

Iesniegtās rakstiskās pretenzijas no loterijas dalībniekiem vai to pilnvarotajām personām tiek pieņemtas loterijas norises laikā un vēl 5 darba dienas pēc loterijas laimesta izsludināšanas datuma.

Pretenzijas jāsūta uz: Lindai Rumkai AS “Lauku Avīze”, Dzirnavu iela 21, Rīga, LV 1010

Loterijas organizētājs izskata pretenziju 10 dienu laikā no saņemšanas dienas un nosūta loterijas dalībniekam rakstisku atbildi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+