Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. augusts, 2015
Drukāt

Loteriju laimestu fonds šī gada otrajā ceturksnī bija 465 002 eiro

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Kopā piedāvātais loteriju laimestu fonds šī gada otrajā ceturksnī bija 465 002 eiro, kas ir par 6,3% mazāk nekā šī gada pirmajā ceturksnī, kad laimestu fonds bija 496 200 eiro, liecina Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas (IAUI) apkopotā informācija.

Otrajā ceturksnī šogad pircējiem tiek piedāvātas loterijas ar lielu laimestu fondu – kopumā 14 loterijas, kurās piedāvātais laimestu fonds pārsniedz 8000 eiro.

Lielākie loteriju organizētāji bijuši dažādi tirdzniecības tīkli – “top!”, “Mego”, “LaTs”, “Zvaigzne ABC”. Loterijās piedāvāti laimesti arī noteiktu preču pirkumos dažādos veikalos, piemēram, “Lipton tēja”, “Mangaļu minerālūdens”, “Cido” sulas, jogurts “Oga”.

IAUI priekšniece Signe Birne stāsta, ka liela apjoma loterijas organizēja “Statoil” un “Neste”, veicinot degvielas pirkumu, kā arī “Coca-Cola” par “Sprite” dzēriena pirkumu izlozē lielu skaitu basketbola bumbu.

Patlaban populārākie piedāvātie laimesti ir visu marku automašīnas. Proti, no otrajā ceturksnī kopumā 14 loterijām septiņās loterijās tiek izlozētas automašīnas – “Toyota Yaris”, “Audi Q3”, “VW Beetle”, “Škoda Rapid”, “VW Golf 7”, “Škoda FL Yetti” un “Nissan Pulsar”.

Tāpat aktuālas otrajā ceturksnī bijušas dāvanu kartes veikalos, ceļojumu birojos, kā arī ielūgumi uz visiem šīs vasaras mūzikas festivāliem. Nemainīgi populāri bija arī “Iphone” un planšetdatori.

Savukārt otrajā ceturksnī lielākais loterijā piedāvātais laimestu fonds bija 32 025 eiro, atzīmē Birne.

Kā ziņots, piedāvātais loteriju laimestu fonds šī gada sešos mēnešos bija 961 202 eiro, kas ir par 2,6% mazāk nekā gadu iepriekš, kad laimestu fonds bija 986 773 eiro, aģentūru LETA informē Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas (IAUI) priekšniece Signe Birne.

Kopumā aprēķinātā valsts nodeva ir 206 271 eiro.

Loterijām, kuras tiek apliktas ar valsts nodevu, vidējais laimestu fonds bijis 7357 eiro, kas ir mazāk nekā vidēji pagājušā gada sešos mēnešos, kad tas bija 7892 eiro, atzīmē Birne.

Kopā sešos mēnešos šogad izsniegtas 133 loteriju atļaujas ar laimestu fondu virs 720 eiro un 318 apstiprinājumi loterijām zem 720 eiro.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
KP soda būvmateriālu izplatītājus ar 1,6 miljonu eiro lielu soduKonkurences padome (KP) piemērojusi 1,6 miljonu eiro naudas sodu vienas uzņēmumu grupas diviem būvmateriālu izplatītājiem, aģentūru LETA informēja KP. Pagaidām KP neatklāj
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+