Pasaulē
Baltija

“Lotes zeme” atzīmē trīs gadu pastāvēšanu 16

Publicitātes foto

Igaunijas Pērnavas apriņķī izveidotais bērnu tematiskais izklaides parks “Lotes zeme” (“Lottemaa”) otrdien atzīmēs trešo pastāvēšanas gadadienu, un šajā laikā “Lotes zemi” apmeklējuši vairāk nekā 240 tūkstoši cilvēku, no kuriem trešdaļa bijuši ārvalstnieki.

Parka izveidotājs Reins Malsubs ziņu aģentūrai BNS sacīja, ka parks katru gadu atjauno savu programmu un Izgudrotāju ciema jeb Lotes zemes iemītnieki spēj izklaidēt visu ģimeni.

Kā katru gadu “Lotes zemes” dzimšanas dienā desmit gadu vecumu nesasniegušajiem parka apmeklējums būs bezmaksas, ja vien viņi ieradīsies ģērbušies kāda Izgudrotāju ciema iemītnieka tērpā. Tāpat gaidāmi dažādi muzikāli priekšnesumi, torte un daudzi citi pārsteigumi apmeklētājiem.

“Lotes zeme” šajā sezonā būs atvērta līdz 31.augustam katru dienu no pulksten 10 līdz pulksten 18. Ziemassvētku sezonas laikā no 13.decembra “Lotes zeme” būs atvērta bērnu grupām, bet no 26.decembra – ģimenēm.

“Lotes zeme” atrodas Pērnavas pievārtē esošajā Tahkurannas ciemā. Tā izvietota 18 hektāru platībā un parkā strādā vairāk nekā 150 cilvēku. Tematiskais parks, kas veidots pēc Heiki Ernista, Janno Peldmas un Andrusa Kivirehka literāro darbu motīviem, animācijas filmu motīviem, tika atklāts 2014.gada 25.jūlijā.

Parku apmeklē ne tikai Igaunijas iedzīvotāji, bet arī tūristi no Latvijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas un citām valstīm.

LA.lv