×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2017
Drukāt

LRA ir pārliecināta par veiksmīgu startu pašvaldību vēlēšanās (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas reģionu apvienība (LRA) pauž pārliecību par veiksmīgu startu pašvaldību vēlēšanās šogad, 8.aprīlī notikušajā LRA forumā uzsvēra apvienības līderi.

Vienlaikus foruma dalībnieki atzina, ka cīņa pašvaldību vēlēšanās būs grūta.

Latgalē LRA startēs 11 pašvaldībās, Kurzemē – deviņās pašvaldībās, Zemgalē – 11 pašvaldībās, bet Vidzemē – 28 pašvaldībās un Rīgā.

Apvienības pārstāvju sapulces priekšsēdētājs Guntis Gladkins uzsvēra, ka LRA ir būtiski atbalstīt reģionu attīstību, kā arī pozicionēt sevi kā reģionu attīstību atbalstošu un veicinošu apvienību.

LRA Latgales vēlēšanu sarakstu vadītājs Juris Viļums (LRA) sacīja, ka Latgalē kopumā ir grūti uzrunāt iedzīvotājus iesaistīties politikā. Taču LRA pārstāvniecība Latgalē cenšas vairāk uzrunāt tieši jauniešus.

Kā foruma dalībniekiem teica LRA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (LRA), apvienībai ir būtiski jebkuri panākumi pašvaldību vēlēšanās. Tāpēc ir būtiski, ka visi LRA biedri un vēlēšanu sarakstu līderi turpina darbu pie iedzīvotāju pārliecināšanas, lai pēc starta pašvaldību vēlēšanās varētu gatavoties startam Saeimas vēlēšanām.

Jau vēstīts, ka pašvaldību vēlēšanas notiks 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Jà,jà!!! Paskatoties uz kandidàtiem vemt gribas,no politikas neko nejèdz,stràdàt negrib,grib vieglu naudu dabùt. Tur puse bùtj jaatsijà.

  2. Vai tad Bobdarm nav jāatbild par Krājbanku kopā ar Antonovu un otru blēdi?

  3. Vai Bondaram nav jāatbild pa Krājbankas izzagšanu kopā ar Antonovu un otru blēdi?Nolaizītais melis!

  4. LRA ir Vienotības satelītpartija

  5. atliek pasmaidīt! Atbildēt

    interesanti, kurš par viņiem balsos?

Draugiem Facebook Twitter Google+