Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

LRA lūdz ģenerālprokuroru izvērtēt Koļegovas deklarāciju (12)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Reģionu apvienība lūdz ģenerālprokuroru izvērtēt Valsts ieņēmumu dienesta vadītājas pretendentes Ingas Koļegovas amatpersonas deklarācijā sniegtās informācijas patiesumu.

Frakcijas vadītājs Mārtiņš Bondars norāda, ka finanšu ministre iepriekš ir uzsvērusi, ka nākamajam VID vadītājam jābūt nevainojamai reputācijai, tomēr tas, ko šobrīd dzirdam medijos, liecinot par pretējo.

“Vēl vairāk – nozarei nesamērīgi augsta peļņa uzņēmumā, kas daļēji piederējis I.Koļegovai un minimālās algas uzņēmuma darbiniekiem, nekalpo kā nākamā VID vadītāja “parauguzņēmums” un labas pārvaldības piemērs, norāda LRA pārstāvis.

Pēc medijos plaši izskanējušās pretrunīgās informācijas, Bondars lūdz veikt pārbaudi, lai noskaidrotu vai I.Koļegovas valsts amatpersonu deklarācijā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

  1. … Bondar … ta ka Tavi vardi nekrit uz augligu zemi … un, kadreiz pat gribejiat sadarboties ar NA …. vai nebutu laiks, jums mazajam skaitam, sarunat un pievienoties NA … !!!!

  2. Es domāju, ja Koļegova prata nodrošināt sevi, pratīs arī visu komandu.

  3. Iespējamā samazinātās PVN likmes atcelšana bezrecepšu medikamentiem un cenu palielināšana par 9%,Bondara partiju nemaz nesatrauc?

  4. Veselības ministrijas piedāvātos trīs obligātās veselības apdrošināšanas modeļus LRA nemaz neizvērtēs?

  5. Ko tas dos ? Ģenerālprokurors kā parasti atrakstīsies vai pārsūtīs pēc piekritības.

  6. Ja hercogam tā vajag, tad būs. Un vairs nekādu jautājumu. Sapratāt?

  7. … Un pie viena, Bondar, ka tur ar to Kolegovas deklaraciju par ‘savas komandas’ sastadisanu … kas to kontroles … ?

  8. Ja publiskajā telpā izskanējušais par viņas deklarāciju ir patiess,tad man liekas ka viņa ir pat ļoti neorganizēta un haotiska būtne.Vai tādai ir īstā vieta VID-ā ?

  9. Bondars dara to, kam jābūt skaidram jau tagad??? Kāds te sakars ar komjaunatni un zagšanu???? Viņš pilnīgi pareizi rīkojas, jo neskatoties NE UZ KO, Koļegova tiek virzīta VID direktores amatam… Šodien Krustpunktā bija ministre un uz visiem jautājumiem vai iebildumiem viņai bija gatavas atbildes, kaut gan Koļegovu pazīst TIKAI vienu mēnesi… Nobrīnījos par ministres attieksmi pret tik nozīmīgu amatu pie tik īsa pazīšanās laika!!!!!!!!!!!! Ļoti interesanti???

  10. Komjaunietim nepatīk kaut kas?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+