×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

LRA oficiāli prezidenta amatam virza Mārtiņu Bondaru (10)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Saeimas opozīcijā strādājošās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) augstākā lēmējinstitūcija – Pārstāvju sapulce – ceturtdien nolēmusi Valsts prezidenta amatam oficiāli izvirzīt apvienības valdes priekšsēdētāju un 12. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru, informē LRA.

“Mēs esam uzklausījuši visu LRA sastāvā ietilpstošo politisko partiju, organizāciju un nodaļu viedokļus un līdz ar to varam ar pilnu atbildību Latvijas Valsts prezidenta amatam nominēt Mārtiņu Bondaru,” paziņojumā medijiem norāda LRA, piebilstot, ka Bondars ir saņēmis visu LRA veidojošo spēku nedalītu atbalstu.

“Apspriežot prezidenta kandidāta izvirzīšanas jautājumu, tika nopietni analizēts – kādu prezidenta kandidātu sagaida Latvijas cilvēki? Un mūsu stingrā pārliecība ir, ka tāds kandidāts ir Martiņš Bondars,” uzsver LRA Pārstāvju sapulces priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Jau vēstīts, ka šogad beidzas pašreizējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa pilnvaras prezidenta amatā. Bērziņš vēl nav paziņojis, vai kandidēs uz otro termiņu, taču atbalstu viņa kandidatūrai jau paudusi pozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība. Pārējie Saeimā pārstāvētie politiskie spēki nav pauduši vienprātīgu atbalstu konkrētam pārstāvim.

Koalīcija gan paudusi vēlmi vienoties par vienu pretendentu Valsts prezidenta amatam. Ceturtdien koalīcijas partijas vienojušās, ka jautājumā par koalīcijas kopīgā Valsts prezidenta amata kandidāta izraudzīšanos notiks diskusijas ar sabiedriskajām organizācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Sveicam Mr. Breolīnu ar izvirzīšanu!

  • cik daudz laika Bondars pavada spoguļojoties? Šis man atgādina izlutinātu sievišķi no Andersena pasakas, kura katru rītu prasa spogulim: ” Spogulī, spogulīt, pasaki man tā, kura pasaulē ir VISSKAISTĀKĀ ? ” Sevī iemīlējies pamuļķis.

 2. Šitais jau nu gan nebūs īstais.
  Pārbaudot ūdenszīmes (jeb skeletu skapī) uzreiz var pateikt, ka tas ir viltojums,

 3. Es par gudru cilvēku-Bondaru, nevēlēsim taču no bijušajiem ( slēptajiem) čekistiem….

 4. Jā , piekrītu ka frizūra kā kūkai, bet sev partiju gan savācis tādu, ka sliktāku diez vai ir iespējams savākt. Un kā tad vadīs valsti, ja Kaimiņš pie tualetes stāvēs ar kameru? Nav īstais.

 5. Kas ir LRA? Neesmu dzirdējis par tādu.

 6. Tikai ne kārtējo bijušo komunistu! Atbildēt

  Vēl viens bijušais komunists nedrīkst kļūt par valsts prezidentu! Vai Vācijā par prezidentu varētu kļūt bijušais nacistu partijas biedrs? Nē. Bet Latvijā bijušais komunists Bērziņš ir prezidents (komunists Rumpītis jeb pēc uzvārda maiņas G. Ulmanis arī bija komunists) – un viņu sniegums bija un ir drausmīgs.

 7. Labi, matu sakārtojums ir gaumes jautājums un man šķiet, ka frizūra ir ok. Bet, manuprāt, galvenais ir tas, vai cilvēks ir kompetents, māk sevi pasniegt un lai par priekšstāvi nav jāsarkst un jābālē. Un Bondars šo sietu iztur!

 8. Slikti, ja sevi novērtē par zemu, bet, vēl sliktāk, ja sevi pārvērtē.

 9. Nu beidziet smīdināt,- šito .. (matu sakārtojums – izskatās, ka vispār nav mazgāti) funkcionāru, un agrāk komjaunatnes priekšā skrējēju! Nu beidziet!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+