Mobilā versija
Brīdinājums -7.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Trešdiena, 24. janvāris, 2018
17. decembris, 2017
Drukāt

LRA politiķis: Bondars būtu jāizslēdz no partijas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars (LRA) būtu jāizslēdz no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), uzskata LRA veidojošas partijas “Reģionu alianse” Rīgas nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Arnolds Babris.

Bondars ir “Reģionu alianses” biedrs, taču intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” paziņoja, ka svētku brīvdienās domāšot, vai palikt šajā politiskajā spēkā. Bondars intervijā sacīja, ka LRA lēmums nesadarboties ar partiju “Latvijas attīstībai” viņam nav saprotams. Bondars domā, ka atsevišķi LRA pieņemtie lēmumi var novest pie LRA “izbeigšanās”.

Babris uzskata, ka Bondars no partijas būtu jāizslēdz, jo viņš esot melojis un “rīkojās nodevīgi pret partiju”. Babris uzskata, ka Bondars lobē partijas “Latvijas attīstībai” (LA) intereses, upurējot LRA kopējās intereses. Tāpat viņš pauda aizdomas, ka Bondars, mudinot LRA un LA sadarboties Saeimas vēlēšanās, esot vēlējies “uztaisīt LA restartu” un “izmantot LRA platformu”.

“Man ļoti nepatīk, ka Mārtiņš Bondars melo,” sacīja Babris. Viņš klāstīja, ka Bondars “uzspieda ņemt LA par partneriem” Rīgas vēlēšanās, kā arī atbalstīja sadarbību Saeimas vēlēšanās. Tomēr LRA vadība ilgstoši skaidroja Bondaram nostāju par sadarbību ar LA Saeimas vēlēšanās, apgalvoja Babris.

Kā ziņots, LRA Pārstāvju sapulce 12.decembrī lēma, ka nesadarbosies ar partiju “Latvijas attīstībai”. “Lēmums attiecībā uz partiju “Latvijas attīstībai” tika pieņemts, tādēļ, ka abām politiskajām organizācijām ir atšķirīgi mērķi un redzējums attiecībā par Latvijas nākotni. LRA veidos savu patstāvīgu sarakstu,” norādīts politiskā spēka paziņojumā.

Bondars iepriekš sarunā ar aģentūru LETA šo lēmumu nosauca par tuvredzīgs un viņam nesaprotamu. “Sākotnējā noruna ar LA bija, ka kopā startējam Rīgas domes vēlēšanās, paskatāmies vai mums ir laba sadarbība – kas notika un mēs guvām labus panākumus, un nākamais solis bija lemt par startēšanu Saeimā,” sacīja Bondars. Viņš norādīja, ka šobrīd LRA ir izdarījuši visu, lai tas nenotiktu, un tādā veidā ir pievīlusi sadarbības partnerus un maldinājuši gan viņu, gan kolēģus.

Politiķis neslēpa, ka šobrīd ir nostādīts ļoti sarežģītā situācijā, jo ar LA partneriem Rīgas domē ir izveidojusies ļoti laba sadarbība, kas tiks turpināta.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Latvijas attiistiibai, tak ir savicka partija… Kas bondaram nav skaidrs???

  2. Bondars ir dikti smuks. Tantēm ir orgasmiska sajūsma. Tātad partijai nozīmīgs. Neizslēgs. Japrot melot, lai melo. Vairāk balsis varēs atraut par labu sīkpartijām un saskaņai.

  3. Kas var būt kopējs LRA un LA, ja vieni ir konservatīvi un otri liberāļi?
    Bondaram pašam jātiek ar savām vērtībām galā😊
    Nekādu perspektīvu šie meklējumi nesola nevienam.

  4. Slēdz tik ārā!

  5. Atlaist Saeimu!

Draugiem Facebook Twitter Google+