×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. septembris, 2017
Drukāt

LRA turpmāk vadīs Nellija Kleinberga (5)

Foto LETAFoto LETA

Šodien Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Pārstāvju sapulce par politisko partiju apvienības valdes priekšsēdētāju apstiprināja tās Saeima frakcijas priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu. Tāpat tika panākta konceptuāla vienošanās, ka LRA uzsāk sadarbību ar politiskām kustībām “Sabiedrība Centriskai politikai” un “Liepājnieki”, informēja partijā.

LRA valdē turpinās darboties Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis un Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins.LRA Pārstāvju sapulces ietvaros tika panākta konceptuāla vienošanās par kopīgu startu 13. Saeimas vēlēšanās ar biedrību “Liepājnieki”, kuru pārstāvēja valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Savukārt ar “Sabiedrība Centriskai politikai” (SCP), kuru pārstāvēja tās valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns, tika pārrunāta un panākta vienošanās par kopīgu sadarbību 12. Saeimā, savstarpēju koordināciju, informācijas apriti un iespējām kopīgu politisko un likumdošanas iniciatīvu virzību.

Jau vēstīts, ka iepriekš no LRA valdes priekšsēdētāja amata atkāpās Mārtiņš Bondars.

Šis postenis sākotnēji tika piedāvāts LRA valdes loceklim, Liepājas domes deputātam Jānim Vilnītim, kurš tomēr nepieņēma šo piedāvājumu.

LRA iepriekš bija plānojusi vismaz vairākus mēnešus jaunu valdes priekšsēdētāju nemeklēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kas tur slikts,ja garšo.

  2. Šodien Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Pārstāvju sapulce par politisko partiju apvienības valdes priekšsēdētāju apstiprināja tās Saeima frakcijas priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu.
    —————————————-
    Ja jau ir LRA 12.Saeimas frakcijas vadītāja, tad kāds tur brīnums, ka viņu ievēlēja par visas LRA valdes priekšsēdētāji. Pirms tam bijusi ievēlēta un strādājusi par Skrundas novada domes priekšsēdētāja. Tātad ir REĀLA pieredze vadītāja darbā…

  3. Par šamās izskatu labāk neizteikšos…

Draugiem Facebook Twitter Google+