×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

LRA vēršas KNAB un VK par prezidentūras mājaslapas izmaksu pamatotību (1)

eu

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) vērsusies ar iesniegumu Valsts kontrolē un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), lūdzot nekavējoties izmeklēt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē interneta mājaslapas “eu2015.lv” izveidošanas izmaksu pamatotību, aģentūru BNS informēja LRA pārstāve Inga Vanaga.

Partija pauž bažas, ka, organizējot valsts iepirkumu par Latvijas prezidentūras mājas lapas “eu2015.lv” izstrādi, ir pieļautas nelikumības.

“Mediji ir noskaidrojuši, ka par Latvijas prezidentūras mājaslapas izveidi ir samaksāti vismaz 118 tūkstoši eiro, kas vairākas reizes pārsniedz patiesās šādas mājaslapas izveides izmaksas,” tā Vanaga.

Savukārt LRA Saeimas frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš pauda viedokli, ka “118 tūkstoši eiro ir milzīga nauda par salīdzinoši vienkāršas interneta vietnes izveidi, kurai nav nepieciešams izstrādāt ne jaunu dizainu, ne arī rūpēties par tās uzturēšanu, jo tam ir atvēlēti papildu līdzekļi”.

KNAB pārstāve Laura Dūša aģentūrai BNS apstiprināja, ka birojā saņemts iesniegums ar lūgumu izvērtēt mājaslapas “eu2015.lv” izveidošanas izmaksu pamatotību, vienlaikus neatklājot iesniedzēja vārdu.

Arī Valsts kontroles pārstāve Ilva Liepiņa-Milzarāja apstiprināja, ka LRA iesniegums ir saņemts. To plānots izvērtēt tuvākajā laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es strādāju IT nozarē un arī vēlos saņemt atbildi kam un par ko ir samaksāta šī summa?! Vai tikai kādi partiju rēķini PR veidotājiem nav “netīšām” pievienoti šīm izmaksām?! Novēlu Liepiņam un LRA izturēt šo spiedienu uz viņiem, kuru organizē Āboltiņa un Lembergs, lai novāktu no ceļa brīvdomātājus!

Draugiem Facebook Twitter Google+