×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
20. marts, 2018
Drukāt

LTRK padomes “svītā” ievēl arī Rungaini un Fiļu (9)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LTRK padomē arī "Prudentia" partneris Ģirts Rungainis.

Starp astoņiem Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļiem šodien ievēlēti “Latvijas dzelzceļš” (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš, “Prudentia” partneris Ģirts Rungainis, uzņēmējs Normunds Bergs un “ABLV Bank” lielākais akcionārs Oļegs Fiļs, aģentūra LETA uzzināja LTRK.

Tāpat LTRK padomē ievēlēts arī Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss, Cēsu uzņēmēju kluba prezidents Arkādijs Šuškins, “Eco Baltia grupa” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, “Deloitte Latvia” nodokļu plānošanas speciālists Kaspars Rumba un “RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntars Āboltiņš-Āboliņš.

Par LTRK kompetenču padomes locekļiem apstiprināti visi izvirzītie kandidāti, tostarp LTRK Zināšanu un ekonomikas padomē – Biznesa augstskolas “Turība” līdzīpašnieks un Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, bet Mazo un vidējo uzņēmēju padomē – grāmatvedības pakalpojumu sniedzēja “PROinvest.lv” īpašniece Lienīte Skaraine, Nacionālās Stratēģijas padomē – “Lattelecom” nodokļu eksperte Elīna Rītiņa, Eksporta padomē – brokastu pārslu ražotāja SIA “Milzu!” īpašnieks Enno Ence, Tirdzniecības padomē – datortehnikas tirgotāja “Baltic Data” līdzīpašnieks Aivars Arums, Pakalpojumu padomē – SIA “Dati Group” valdes priekšsēdētājs Aldis Gulbis, Rūpniecības padomē – Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācijas padomes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš, bet Lauku uzņēmējdarbības padomē – SIA “Lauku izaugsmes grupa” vecākais konsultants Edgars Zalāns.

LTRK biedru kopsapulci kopumā apmeklēja 850 uzņēmumu.

LETA jau ziņoja, ka LTRK padomes priekšsēdētāja amatā uz nākamo trīs gadu termiņu ievēlēts līdzšinējais LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kurš saņēmis 637 balsis. Viņa konkurents, bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs ieguva 213 balsis.

Jau ziņots, ka Rīgas Latviešu biedrības namā šodien notiek LTRK biedru kopsapulce.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība. LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju – intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. A. Rostovskis no tribīnes agresīvi, skaļi un ar nedabīgiem sejas pantiem biedēja LTRK biedrus ar ZZS invāziju, lai pavērtu ceļu Vienotības menedžeriem (Simanovičs, Bergs, Rungainis, u.t.t.) . Varēsim vērot , kā LTRK stutēs Vienotību rudens izrādei…

  2. Bet kas šiem kameru biedriem maksā algas.

  3. to rungaini sen vajadzeja pakart doma laukuma

  4. Tās ir šausmas,kas notiek mūsu valstī,cik ilgi vilksies šī bezatbildība un stulbums!

  5. Tiešām lielāku muļķību grūti iedomāties – ievēlēt padomē negodīgākās bankas ABLV akcionāru Fiļu! Vai tad
    Latvijā nav nevienas godīgas bankas akcionāra? Noteikti ir, bet visa netīrā nauda vēl nav atmazgāta un lobijs padomei ir vajadzīgs.

Draugiem Facebook Twitter Google+