Ekonomika
Bizness

LTRK turpinās vadīt Rostovskis, par Belēviču balsoja mazākums5


Arhīva foto. Par LTRK padomes priekšēdētāju ar balsu vairākumu atkārtoti ievēl Aigaru Rostovski.
Arhīva foto. Par LTRK padomes priekšēdētāju ar balsu vairākumu atkārtoti ievēl Aigaru Rostovski.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes priekšsēdētāja amatā uz nākamo trīs gadu termiņu ievēlēts līdzšinējais LTRK prezidents Aigars Rostovskis, aģentūra LETA uzzināja LTRK.

Šodien Rīgas Latviešu biedrības namā notikušajā LTRK biedru kopsapulcē uz padomes priekšsēdētāja amatu bija divi pretendenti – Rostovskis un bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs. Par Belēviču atdotas 213 balsis, bet Rostovskis saņēmis 637 balsis, līdz ar to tika ievēlēts šajā termiņā uz nākamajiem trim gadiem.

Rostovskis aģentūrai LETA pauda gandarījumu par iepriekšējos trīs gados paveikto padomes prezidenta amatā, par ko esot pateicīgs arī LTRK biedriem, padomei, valdei, kolektīvam, kā arī LTRK sadarbības partneriem un ģimenei. “Šajos trijos iepriekšējos gados prezidenta amatā biju izvirzījis mērķi dubultot biedru skaitu, ko arī man arī izdevās izdarīt. Nospraustie mērķi ir sasniegti, par ko ir gandarījums. Lielā mērā tas arī noteica biedru balsojumu. Biedri kopumā redz, ka organizācija aug un ik dienu kļūst jaudīgāka. Patlaban LTRK ir pilnīgi citādāka nekā pirms trim gadiem un biedri to jūt,” uzsvēra LTRK padomes priekšsēdētājs.

Viņš sacīja, ka vairāk nekā 600 saņemto balsu skaits par viņu kā LTRK prezidentu uz nākamo termiņu ir liels mandāts, bet arī milzu atbildība turpināt iesākto attīstību. Pēc viņa teiktā, LTRK balsojums liecina par biedru vēlmi turpināt iepriekšējo LTRK politiku, nevis atbalstīt radikālas pārmaiņas, kādas piedāvāja viņa konkurents uz LTRK padomes priekšsēdētāja amatu.

Saistītie raksti

Rostovskis piebilda, ka iecerējis turpināt LTRK stratēģiju, kura paredz arī tuvāko piecu, sešu gadu laikā audzēt LTRK biedru skaitu līdz 5000, kā arī panākt, lai Latvijā ir viena no TOP 10 labākajām biznesa vidēm Eiropas Savienībā, kurā attīstās daudzi konkurētspējīgi un eksportspējīgi uzņēmumi. Tāpat LTRK stratēģija ir nodrošināt, ka biedriem dalība šajā organizācijā ir saimnieciski izdevīgs lēmums. “Gribas, lai mēs augam ne tikai kvantitatīvi, bet arī mazliet ielikt akcentus kvalitātes ziņā. Šobrīd mums resursi sāk atļaut mazliet vairāk investēt papildus darbiniekos, lai, piemēram, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, nodrošinātu interaktīvu saziņu ar biedriem,” teica LTRK padomes priekšsēdētājs.

Otrdien vēl tiks ievēlēti LTRK padomes locekļi.

Jau ziņots, ka Rīgas Latviešu biedrības namā šodien notiek LTRK biedru kopsapulce.

Uz LTRK vēlētājiem padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 23 kandidāti, no kuriem tiks ievēlēti astoņi.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība. LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju – intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LA.lv