×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. februāris, 2012
Drukāt

LTV atsāk rakstīt teātru izrādes

teatris

Latvijas Televīzija (LTV) atsāks ierakstīt teātru izrādes, kuras gan ēterā varēs iekļaut tikai pēc diviem trim gadiem, liecina televīzijas ģenerāldirektora Edgara Kota teiktais aģentūrai BNS. Vienošanās panākta par izrāžu “Vectēvs”, “Ziedonis un Visums” ierakstīšanu, tiks ierakstīta arī “Bille” un “Lūgšana resnajai tantei”, kā arī vēl citas.

“Televīzijai reizēm pārmet, kāpēc mēs maz ierakstām izrādes. Vienas izrādes ierakstīšana izmaksā divus līdz četrus tūkstošus latu, bet mēs to varam rādīt tikai pēc diviem trim gadiem. Sanāk, ka iztērēto naudu mēs iesaldējam. Piemēram, noteikti rakstīsim “Vectēvu”, “Ziedoni un Visumu”, “Billi”, “Lūgšanu resnajai tantei”, bet izrādes iegulsies arhīvos. Patlaban ir iekšējs lēmums, ka mūsu uzdevums ir fiksēt “Spēlmaņu nakts” laureātus. Meklējam arī iespējas, lai turpinātu akciju pēdējā izrāde, kā jau bija “Mans nabaga Marats”, “Skroderdienas Silmačos”. Izskatās, ka skatītājam tas patīk,” aģentūrai BNS pastāstīja Kots.

Televīzijai ir iecere veidot tematiskos mēnešus, pakārtojot tam programmu. Piemēram, teātra mēnesis būs marts, jo martā ir Teātra diena. Šajā mēnesī skatītājiem tiks piedāvātas teātra izrādes. Pašreiz runa ir par izrādēm, kas jau ir ierakstītas un noņemtas no repertuāra.

“Ar Nacionālo teātri un Valmieras teātri esmu jau vienojies, ka izrādes piedāvāsim arī videonomā, lai skatītājiem nevajadzētu gaidīt ēteru, lai “Lattelecom” platformā par maksu varētu piedāvāt teātra izrādes arī videonomā,” ieceres klāstīja sabiedriskā medija vadītājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+