×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

LTV atsakās no raidījuma “Zebra”. P. Timrots komentē: pāršauts pār strīpu (17)

Ekrānšāviņš no raidījumaEkrānšāviņš no raidījuma

Papildināta.

Latvijas Televīzijas izbeigs sadarbību ar “Zebra TV” un pārtrauks raidījuma demonstrēšanu, vēsta sabiedrisko mediju portāls.

Šāds lēmums pieņems, jo raidījumā tika parādīta Rīgas domes apmaksāta reklāma. Tādējādi ir ir pārkāpti līguma nosacījumi, kas noslēgti ar “Latvijas Televīziju” un neatkarīgo producentu SIA “Zebra TV”.

Līgums paredz, ka producentam nav tiesību prasīt un saņemt no fiziskām vai juridiskām personām samaksu par piedalīšanos raidījumā. Turklāt raidījumā nav pieļaujama slēptā reklāma un maldinoša informācija. Saskaņā ar līgumu, visa apmaksātā informācija uzskatāma par reklāmu.

11.janvāra raidījumā “Zebra” pie sniega tīrītāja stūres bija sēdies Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins, bet pasažiera vietu ieņēma Rīgas domes mērs Nils Ušakovs. Raidījumā abas amatpersonas stāstīja par ielu tīrību Rīgā ziemas sezonā. Raidījums sociālajā tīklā “Twitter” izraisīja plašu rezonansi saistībā ar bažām, ka Jakrins vadījis sniega tīrītāju nepiesprādzējies. Tāpat publiskajā izskanēja aizdomas, ka raidījums bijusi apmaksāta Rīgas domes reklāma, vēsta LETA.

Raidījumu vadītājs Pauls Timrots aģentūrai LETA sacīja – ņemot vērā, ka iepriekš nav bijuši konflikti un kļūdas sadarbībā ar LTV, par šādu pārkāpumu būtu jāpiemēro sods, nevis jāpārtrauc demonstrēt raidījums.

“Jebkurā līgumā ir paredzēts sods, atruna par pārkāpumiem. Šeit, visdrīzāk, mazliet ir pāršauts pār strīpu. Noteikti var meklēt risinājumu. Iepriekš tā nekad nav bijis, līdz ar to vienas kļūdas dēļ mest ārā raidījumu nešķiet korekts lēmums,” viņš teica.

Sociālajos tīklos iepriekš parādījās kritiski viedokļi par šādu raidījuma saturu.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Timrots ar raidījumiem, manuprāt nodarījis vairāk kaitējuma, nekā labuma, ar saviem “bīstamo kreiso pagriezienu” apjūsmošanau. Kurš tad pagrieziens nav bīstams. Dzīvot un braukt vispār ir bīstami. Pasaulē tādu aplamību ar kreisiem un labiem pagriezieniem nekur nav, ka ar aizliegumiem veselus mikrorajonus norobežo no pieejamības, garāžu kooperatīvs un uzņēmumus. Izšķieda naudu tramvaja sliežu remontam VEF – Jugla un nogrieza visus pagriezenus uz 7 garāžu kooperatīviem, nobeidza daudzus uzņemumu darbību, jo nav piebraucama ceļa – pagriezienu ne pa labi, ne pa kreisi – tas Timrotu neinteresēja, to viņš nepamanīja. Un mums, Rīgas Dzirnavniekam nogrieza iebraukt fūrām pie Sporta Akadēmijas no Vidzemes izbraukt atpakaļ, lieko ar fūrām braukt pa veikala ALFAS pagalmu) un no Zemgales ar graudiem (liedzot kreiso pagriezienu) – kas vērtējams kā terors pret Latvijas laukiem. Fūras apbrauc ALFAS pagalmu, lai tiktu uz mūs dzirnavām un graudu glabātavu, saņemtu preci. Ušakovs ar Timrotu to nemanīja, kādu postu nodarīja “remonts”, kas nemaz nebija vajadzīgs lieki tērēt naudu. Tā ir parāde, reklāma – re cik es labs saimnieks, sakārtoju ielu. Nekā, bardaks, ja tautai apgrūtina dzīvi. Daudzas firmas aiz žīdu kapiem ir piesmietas, netiek klāt bez likločiem. Klienti negrib braukt. Arī ātrā palīdzīab netiek pie dzīvojamiem masīviem ka ar kreiso, tā labo pagriezienu aiz tramvaja sliedēm, kur izbūvēti paaugstina’jumi, barjeras.

  Par tādu projektu Ušakovu vai kādu atbildīgo vajadzēja tiesāt. Krievu laikā jau sen sēdētu aiz restēm, tagad demokrātija – var ņirgāties par tautu “labais saimnieks”.

 2. Savas tautas nodevība sākas no “sīkumiņiem”. Ilgtermiņā tie kangaru “sīkumiņi” summējas un ja to visu laicīgi neapstādina, tad tiek apdraudēta valsts. Kangari jāapstādina jau laicīgi, tas ir latviešu tautas interesēs.

 3. Pret kangariem ir jāizturas ar klaju nicinājumu un noraidījumu. No kangara ir jānovēršas visiem paziņām, bijušajiem draugiem un ģimenei. Tādu neviens nedrīkst ņemt darbā un kangara dzīve ir jāpadara neciešama. Kangars, kurš darbojas pret latviešu tautas interesēm, ir nelietis un pelna tikai un vienīgi nicinājumu.

 4. pārkāpts līgums? Atbildēt

  Vai tad visiem vēl nav skaidrs, ka krievnacists ievēro līgumu tikai tad, kad tas viņam ir izdevīgi.

 5. Mērkaķis sāka taisīt lēto pr citiem mērkaķiem

 6. Galvenais, ka iznīcināts raidijums, kurš kritizēja visādas nebūšanas. Apsveicu ar panākumiem, āmurgalvas!

  • Neko viņš, šis paulis labu nedarīja ar saviem rādījumiem, kasījās gar sīkumiem, kur nevajag, Tautā teiktu – meločniks, manuprāt pareizi. Sevišķi ši Pauls kasījās, ka Rīgas domē pie varas bija latvieši.
   Par katru sīkumu visu attiecināja uz Rīgas domi, piesauca Rīgas domes vadību, bet nerunāja par tiešiem izpildītājiem, ko viņi dara nepareizi.

   Vai tagad esiet dzirdējuši kaut vienu reizi, ka atbildīgs Ušakovs par bnejēdzībām, ka paitāldaļu turētājs? Nav, nebija. Tātad Pauls ir latviešu nodevējs? Pauls ir buržuju agtbalstītājs, kas brauc uz villām Baltezerā, bet atbalsts aplamības un nelietības pret dzīvojamiem masīviem. Vai Timrots ir apskatījis, ka tauta bruc pa izdangātiem pagalmiem, par to, ka Ušakovs, Rīgas namu pārvaldnieks plāno remontēt iekšpagalmu ceļus par tavu, manu naudu? Skat tāmes? Un lielīsies – kāds es labs saimnieks, izremontēju pagalmus – izvilku no tavas kabatas naudu , ha, ha, ha.

 7. totalitārisma smacenieks Atbildēt

  LTV iznīcinašana notiek sākot ar Panoramas komadas likvidēšanu, kad Panorāma vēl bij skatāms raidījums (tā masviedā aizgāja toreiz uz tv3), Tad saviešot vidsādus rederus u.c. distrofiķus Dombura vietā.
  LR apvērsums notika ar Sikšņa nomaiņu, par ko sokā toreiz bij viss kolektīvs. kopš tā saka raidīt 7xdiena zombiju balsī masu migrantu reklamas sākot no 5 rītā ar tekstu, ka to apmaksājot LR ziņu dienests. Tatad par mūsu naudu.
  Neesmu par ņilu, bet pret visiem sitiem streipiem, rederiem, tomsoniem, bojāriem u.c. režima lauztajiem pa visu sabiedrisko mediju ēteru gan.

 8. Ušakova kaķiem nav nekāda sakara ar transporta jautājumiem!
  Un, Ušakov, notīri ,beidzot, Rīgā ielas no sniega!

 9. Loti žēl. Viens no retajiem palikušajiem raidījumiem, kur vēl varēja uzdot kādu jautājumu un reāli panākt kādas izmaiņas satiksmes nejēdzībās.
  Kas vēl devak jeklādu pašpārvaldes sajūtu un spēju kaut ko ietekmēt. Nepaguvu par vismaz 2 sev zināmu satiksmes organizācijas nejēdzībām pateikt. Bij tada sajūta, ka tas ari var sasniegt dzirdīgas ausis.

 10. Pārmaiņu laiks ir sācies!
  Nē nevar visur irst, cerībā, ka visu, taču, sakārtos!
  LTV – rets, bet sakarīgs lēmums!!!

 11. Ja Zebra pilnīgam sviestam šķiet vienīgais skatāmas raidījums, tas tam sviestam nekas vairs nepalīdzēs.

 12. Sen bija laiks to iedomīgo un uzpūtīgo gaili nolikt pie vietas

  Skaidrs, ka abi vates iemaksājuši, un taisa sev politisku reklāmu, pielabinās tautai, to jau gailim vajadzēja apjēgt

 13. Sen bija laiks to iedomīgo un uzpūtīgo gaili nolikt pie vietas

 14. ļoti garlaicīgs un neintresants raidījums zebra labi ka vairs nerādīs jo bija jau laiks sen

 15. jau tā LTV vairs praktiski nav ko skatīties. Zebra bija viens no labākajiem raidījumiem! Un NEPLP brīnās, ka daudzi skatās Krievijas TV! Ziņas un citus politiskos raidījumus jau maz kas skatās, lielākoties skatās filmas – tur no visiem kanāliem katrs savai gaumei var kaut ko atrast, bet LTV ir pilnīgi degradējusies. Es ieteiktu vispār klapēt to bodi ciet!

  • Tu taču neko nejēdz no Timrota raidījumiem. Tajos nekā nopietna nebija. Kašķi, kas te jau teikts, pa sīkumiem.

   Nevajag lielīt vienu “balto baronu” interešu lobētāju. Viņš neko nepalīdzēja tautai. Reklamēja mašīnas, kuras tautai nebija pa sp’;ekam pirkt vai mainīt, labi ka kādu nopērk no auto “tikko no Vācijas”, kurā, turki Vācijā pārgriezuši nobraukumu un pārdod tautai kā “mazlietotu”.

Draugiem Facebook Twitter Google+