×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

LTV atsāksies “Lielā lasīšana”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc vasaras brīvdienām 21.septembrī ēterā atgriežas raidījumu cikls “Lielā Lasīšana”, kura galvenais mērķis ir balsošanas ceļā noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz grāmatu vāciņiem, portālam LA.lv pastāstīja LTV sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Brokāne.

Raidījuma jaunajā sezonā savus komentārus par populārajām grāmatām stāstīs mūziķis Jānis Šipkēvics, pavārs Mārtiņš Sirmais, flautiste Dita Krenberga, dziedātājs Dons, daudzcīņniece Laura Ikauniece, aktieri Normunds Laizāns un Dace Bonāte, modes žurnāliste Agnese Kleina, “Lāču” ceptuves saimnieks Normunds Skauģis un citi.

Pagājušajā sezonā noskaidrojuši latviešu lasītāju mīļāko grāmatu TOP100, nu esam nonākuši pie “ceturtdaļfināla” – TOP 21, stāsta Brokāne. Par to, kuras grāmatas latviešu valodā izpelnījušās godu nokļūt šajā topā, un to, kādā kārtībā sarindojušās grāmatas no 22.līdz 100. vietai; par to, cik daudz šajos topos klasikas, beletristikas, skarbo “veču” grāmatu un biogrāfisko romānu, un kuras grāmatas vairāk lasa sievietes vai vīrieši – par to 21. septembrī sezonas atklāšanas raidījumā pastāstīs raidījuma vadītāji Arno Jundze, Eva Ikstena-Strapcāne un Pauls Timrots.

Savukārt no 28. septembra ik svētdienu līdz pat fināla raidījumam 16. novembrī tādas iemīļotas personības kā mūziķis Jānis Šipkēvics, pavārs Mārtiņš Sirmais, flautiste Dita Krenberga, dziedātājs Dons, daudzcīņniece Laura Ikauniece, aktieri Normunds Laizāns un Dace Bonāte, modes žurnāliste Agnese Kleina, “Lāču” ceptuves saimnieks Normunds Skauģis un citi – stāstīs īsus, bet aizraujošus stāstus par katru no TOP 21 grāmatām, sacīja Brokāne.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+