Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. oktobris, 2015
Drukāt

LTV: bijusī Valsts kancelejas direktore Dreimane sākusi darbu “Latvijas Gāzē”

Foto - LETAFoto - LETA

Elita Dreimane.

Bijusī Valsts kancelejas direktore Elitas Dreimane, kura bija spiesta atstāt amatu, jo zaudēja pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, par savu jauno darba vietu izvēlējusies energokompāniju “Latvijas Gāze” (LG), otrdien ziņo LTV raidījums “Panorāma”.

Dreimane telefona sarunā raidījumam apstiprināja, ka jaunajā amatā strādā no 1.oktobra un pilda LG valdes juridiskās padomnieces pienākumus. ”Jā, es strādāju par valdes padomnieci juridiskos jautājumos,” sacīja Dreimane.

Uz jautāju, kurš viņu uzrunājis šim amatam, Dreimane nevēlējās atbildēt.

Pēc raidījuma rīcībā esošās informācijas, bijušo Valsts kancelejas direktori darbam kompānijā uzaicinājis LG valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Dreimane jūnijā iesniedza atlūgumu, kad kļuva zināms, ka ģenerālprokurors nemainīs Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt viņai speciālo pielaidi valsts noslēpumam. Izskanējis, ka tā atņemta saistībā ar informācijas noplūdināšanu no Valsts kancelejas.

Tāpat ziņots, ka “Latvijas Gāzes” padome Kalvīti kompānijas valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināja augustā, atzīstot viņu par labāko kandidātu starp 30 pretendentiem.

“Latvijas Gāze” nodarbojas ar dabasgāzes iegādi, transportēšanu, uzglabāšanu un sadali. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir “E.ON Ruhrgas International” (47,2%), Krievijas “Gazprom” (34%) un “Itera Latvija” (16%). Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” biržas otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+