Latvijā
Sabiedrība

LTV eksperiments: Arī pusgadu pēc mazā Ivana nāves bērni Liepājā var brīvi braukt transportā vieni 0

Ekrānšāviņš no LTV Facebook konta

Pusgadu pēc traģēdijas Liepājā, kur pazuda un vēlāk Dubeņu mežā miris atrasts piecus gadus vecais Ivans Berladins, LTV7 Krievu redakcijas raidījuma “Itogi goda” veikts eksperiments pierādījis, ka pilsētnieki vēl joprojām nepievērš uzmanību bērniem, kas vieni brauc sabiedriskajā transportā.

2018. gada 1.janvārī apritēs tieši pusgads kopš brīža, kad Liepājā pazuda un pēc 11 dienām miris atrasts piecgadīgais Ivans Berladins. LTV7 Krievu redakcijas raidījums devās uz pilsētu, kur zēns pazuda, lai noskaidrotu, vai ir mainījusies attieksme pret bērniem, kuri sabiedriskajā transportā brauc bez pieaugušajiem.

LTV7 Krievu redakcijas eksperimentā piekrita piedalīties sešus gadus vecā Veronika, kura dzīvo Liepājā. Viņas mamma ir LTV7 Krievu redakcijas korespondente, kura eksperimenta laikā visu laiku bija meitai līdzās un sekoja līdzi viņas gaitām.

Saistītie raksti

Ap plkst. 12 dienā meitene iekāpa 3. maršruta autobusā Pulkveža Brieža ielā. Arī Ivans šovasar iekāpa 3. maršruta autobusā, tikai agri no rīta un citā pieturā. Veronika autobusā sēdēja viena pati, tālu no savas mammas. LTV7 raidījums filmēja ar slēpto kameru, tāpēc video meitene gandrīz nav redzama, var saskatīt vienīgi viņas cepures bumbuli.

Kuršu ielā plkst. 12.50 iekāpa starppilsētu reisa autobusā Nr. 904. Ar to meitene aizbrauca līdz Dubeņiem – pieturai, kur izkāpa Ivans. Šajā autobusā sešgadīgajai meitenei kāda sieviete gan pajautāja, kur viņas mamma, taču, saņēmusi atbildi: “Autobusā,” izkāpa, nepārbaudot, vai tiešām bērns ir kopā ar vecākiem.

LA.lv