Latvijā
Sabiedrība

LTV: Iršos izvarotās meitenītes māti ar civilvīru saistījis kopīgs bērns, kurš ir miris 1


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Iršos izvarotās 10 mēnešu vecās meitenītes māti ar viņas civilvīru, kurš tiek turēts aizdomās par meitenītes izvarošanu, saistījis arī kopīgs bērns, kurš ir miris, otrdien vēstīja “Panorāma”.

Kā pastāstījuši kaimiņi, abi gājuši uz kapiem, kur apglabāts mirušais puisēns. Bieži vien dzērumā.

Kokneses bāriņtiesas pārstāve atzina, ka par mirušo bērnu uzzinājusi tikai pēdējās dienās, kad pēc notikušās vardarbības pastiprināti sākuši ievākt informāciju.

Kaimiņi televīzijai atklāj, ka meitenītes māte, kamēr atstāja 10 mēnešus veco meitu civilvīra uzraudzībā, visticamāk gājusi uz veikalu, lai nopirktu alkoholu. Kaimiņi ir šokā, kāpēc viņa nav ņēmusi meiteni uz veikalu līdzi, zinot, ka vīrietis ir piedzēries.

Saistītie raksti

Iedomāties, ka vīrietis būtu spējīgs meitenīti izvarot, gan arī kaimiņi nevarētu. Kad vīrietis bija skaidrā, viņš neesot bijis agresīvs- strādājis un kopis dārziņu. Kad iedzēris, kļuvis agresīvs. Tāpat alkohols iedzinis postā meitenītes māti- viņa zaudējusi darbu vietējā pasta nodaļā. Sociālie dienesti esot draudējuši noņemt bērnus.

Kā jau ziņojām, bērnu ginekoloģe “Bez Tabu” atklājusi, ka māte pati izsaukusi policiju pēc tam, kad, pārnākot mājās, konstatējusi, ka meitenīte ir kaila un dzimumorgāni asiņo. Slimnīcā veiktas vairākas operācijas, uzliktas šuves.

LA.lv