Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. decembris, 2013
Drukāt

LTV jāmaksā 1000 latu sods par šausmu ainu rādīšanu dienas laikā (1)

latvijas_televizija

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) piemērojusi VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) administratīvo sodu 1000 latu apmērā, jo dienas laikā demonstrēta filma ar vardarbības un šausmu ainām, portālu “LA.lv” informēja NEPLP.

Padomē skaidro, ka LTV pieļāvusi pārkāpumu šā gada gada 28. jūnijā, laikā starp plkst.14 un 16 programmā LTV1 pārraidot filmu “Duncis mugurā”, kurā redzamas vardarbības un šausmu ainas.

Filmas demonstrēšanas laikā norādītais klasifikācijas indekss ir “12+”, kas NEPLP ieskatā nav atbilstošs filmas saturam.

NEPLP atgādina, ka no plkst. 07.00 līdz 22 aizliegts izplatīt audio un audiovizuālus darbus, kuros atainota fiziska vai psiholoģiska vardarbība, ietvertas asiņainas vai šausmu ainas, ar narkotiku lietošanu un seksuālām darbībām saistītas ainas, vai lietoti rupji vai nepieklājīgi izteicieni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LTV 1 vajadzētu padomāt par multiplikācijas filmu tulkojumu un ieskaņošanu, kā arī padomāt , vai prostamol reklamēšana multfilmu starplaikos, ir īstais brīdis.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+