×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
11. decembris, 2015
Drukāt

LTV: Jauni namīpašnieki ar varu izliek īrniekus (8)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Par savām mājvietām satraukušies jau vairākas dienas ir kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji Uzvaras bulvārī Rīgā, ziņo Latvijas Televīzija. Nams ticis izsolīts, un tam mainījies īpašnieks, tāpēc tiesu izpildītājs īrniekus vēloties izlikt no mājokļiem. Par notiekošo sākta izmeklēšana policijā.

Neraugoties uz sākto kriminālprocesu par iespējamo patvarību, Uzvaras bulvāra 3A namīpašnieku pārstāvji turpināja atslēgu nomaiņu pārņemtajos dzīvokļos, kuros aizvien atradās īrnieku mantas.

Aizvadītajā nedēļā, īrniekiem klāt neesot, durvis uzlauztas un atslēgas nomainītas vēl virknei dzīvokļu – tādā veidā īpašumu pārņēma jaunie saimnieki – Krievijas pilsoņiem Andrejam un Jekaterinai Kamjanoviem piederošais uzņēmums “Baltijas investori”, neraugoties uz spēkā esošajiem īres līgumiem. Pārņemšana notika tiesu izpildītāja Andra Sladza vadībā.

Nama iemītnieki, kuri bijuši mājās un varēja parādīt īres līgumus, pagaidām vēl izlikti netika, taču tiem, kuri mājās nebija, tagad jānakšņo citviet.

Namā palikušie īrnieki uz notikuma izsauca Valsts policiju, taču “Baltijas investori” pārstāvis, Olaines novada domes deputāts Māris Vanags ar policijas darbiniecēm sarunājās caur slēgtām durvīm, norādot, ka nevēlas piedalīties televīzijas šovā.

Māris Vanags Olaines novada domē ievēlēts no “A8 partijas”. Pērn iesniegtajā deklarācijā Valsts ieņēmumu dienestam viņš norādījis 760 tūkstošu eiro lielas parādsaistības.

Rīgas domes Īres valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāja Rita Bernarska notikušo sauc par patvarību: “Ieviešot valdījumā, viņam bija jāiepazīstas ar īres līgumiem, jākonstatē fakts, kas dzīvo dzīvoklī. Es saprotu, ka tiesu izpildītājs ir saņēmis rīkojumu no namīpašnieka iztīrīt māju un nodot pilnīgi tukšus dzīvokļus. Šādu tiesību nav.”

Par notikušo Valsts policija ierosinājusi kriminālprocesu par iespējamo patvarību. Tāpat paskaidrojumus no tiesu izpildītāja Andra Sladza pieprasījusi arī Tieslietu ministrija.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Tiešsaiste darbībā – Latvijas politiķi runā krieviski ar Latvijas krievvalodīgajiem, Latvijas tiesu izpildītāji palīdz Krievijas krieviem izmest latviešos no dzīvokļiem.

 2. Pieaiciniet policijas pārstāvi, izsauciet speciālist durvju atvēršanai un nekādus idiotus vairs nelaidiet dzīvoklī.
  Ja nepieciešama juridiskā palīdzība, piezvaniet man 29212232 un iedošu kontaktinformāciju profesionāliem cilvēku aizstāvjiem.

 3. Dzīvokļi jāatbrīvo tikai tad, ja ir tiesas lēmums par īrnieku izlikšanu. Visas pārējās darbības ir pretlikumīgas. vai esat zaudējuši spēju sevi aizstāvēt? Neliešus ir jāsoda ( īpaši noziedzīgos tiesu izpildītājus ).

 4. Es varu noalgot tiesu izpildītāju oho, cik tas maksā? Viņš dara visu, ko liek pircējs?

 5. Dzīve Latvijā kā bandītu valstī Sīrijā? Atbildēt

  Pat 1940. un 1949. Staļina režims tā nedrīkstēja izrīkoties, kas notiek šodien. Par šīm darbībam nav pat likuma. Palasi Kriminallikumu – nav panta. Cilv’ekiem iznīcina, sabojā iedzīvi, sabradā mantu, izmet lauka ka suņus. Tad jau labāk lopu vagoni, vismaz lietus virsū nelist un ūdeni dod padzerties. Šajā gadījumā cilv’eks depotrēte uz ielas, atstats bez ēdiena, bez naudas un bez jumta.

  Dzīve kā bandītu valstī.

 6. Patvarība? Sīkums, kur paliek mantas bojāšana un iznīcināšana? Atkal gan jau policija vilcias lietu līdz noilgumam. Tiesu izpildītājs un pārpircējs vai viņa parstāvis bija arestejami un saslēgti rokudzelžos, dzīvoklis jāatver un taja jāatjauno ģimenes tiesības.

 7. Tiesu izpildītājs – bezkaunīgs puišelis! Šitādu pirms dažiem gadiem tēvam nopērt vajadzēja ! Un valstī vēl debatē par to, vai skolās ir, vai nav jāvadās pēc augstas morāles principiem! Vai tad nevar redzēt? Pēdējais laiks pievilkt grožus, citādi šitādi drīz savairosies. Liekas, ka jaunajam cilvēkam pat pieklājības normas ir svešas, kur nu vēl sajēga, ka viņš atstāj bez savām mājām dzīvus cilvēkus – līdzpilsoņus! Šis ir darbiņš, kuru darīt var tikai izcili nelieši!

 8. Kas notiek mūsu valstī??
  Kādi likumi ?? Vai tā drīkst izturēties amatpersonas??
  TAS IR VĀJPRĀTS!! PAR KĀDU VALSTI PĀRVĒRTUSIES LATVIJA??! TRAKĀK KĀ KARA LAIKĀ!
  VAI TĀPĒC STĀVĒJĀM UZ BARIKĀDĒM, lai svešzemju baņķieri izliktu LIKUMĪGUS LATVIJAS PILSOŅUS = PAMATIEDZĪVOTĀJUS UZ IELAS??!!
  KĀDI LIKUMI DARBOJAS? KĀDA TIESU, POLICIJAS KOMPETENCE??!
  lLatvijas esksistences beigu sākums. Vai šādai Valsts iekārtai un valdībai var ticēt?!

Draugiem Facebook Twitter Google+