Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
23. maijs, 2015
Drukāt

LTV: Jūrmalā septiņu tiesnešu vietā var palikt tikai divi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Jūrmalas pilsētas tiesai drīzumā varētu nākties strādāt vien divu tiesnešu sastāvā, 23.maijā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Jūrmalas tiesā līdz šim strādāja septiņi tiesneši. No darba atbrīvota Solvita Glaudāne, viena no trim bijušā Jūrmalas domes priekšsēdētāja Raimonda Munkevica lietas tiesnesēm, kuru šādi sodīja par tiesas apspriedes noslēpuma pārkāpšanu. Uz citu tiesu strādāt pārgājusi otra Munkevica lietas tiesnese Ilze Freimane. Savukārt lietas šobrīd neizskata Tatjana Bormane, kura no darba atstatīta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ierosinātas lietas ietvaros par iespējamu naudas došanu ārstam saistībā ar darbnespējas lapas izrakstīšanu.

Tikmēr tiesnese Dzintra Danberga nolēmusi dodas pensijā, bet tiesnese Biruta Horuna, kura skata arī vienu no Zolitūdes traģēdijas civillietām, uzvarējusi konkursā un, visticamāk, turpmāk strādās Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā.

Raidījums vēsta, ka pirms tam Horunai gan vēl jāstājas Tiesnešu disciplinārkolēģijas priekšā, jo viņai pārmet kavēšanos ar sprieduma rakstīšanu.

Līdz ar to patlaban tiesā lietas izskata trīs tiesneši, bet līdz ar Horunas aiziešanu paliktu tikai divi.

Jūrmalas tiesas priekšsēdētāja Svetlana Beļavska nekomentēja, vai pret kādu no strādājošajiem tiesnešiem ir ierosinātas disciplinārlietas.

Tomēr, runājot par nelielo tiesnešu skaitu tiesā un viņu kapacitāti, Beļavska norādīja, ka tiesa spēja nodrošināt darbu četru tiesnešu sastāvā, tāpēc problēmas to izdarīt trīs tiesnešus sastāvā nebūšot. Turklāt, tiesā jau stažējoties divi jauni tiesneši.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. x : 2 > x : 7 ?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+