×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2015
Drukāt

LTV: kāds alkoholiķis gada laikā 95 reizes nokļuvis slimnīcā (7)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Gada laikā bezpajumtnieks Jurijs 95 reizes nakšņojis Austrumu slimnīcas Neatliekamās palīdzības klīnikā, jo atrasts uz ielas bezsamaņā vai dzēruma delīrijā, tādējādi aprūpes epizodēs kopā valsts budžetam izmaksājot vairāk nekā 13 tūkstošus eiro, 2.janvāra vakarā vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

“Šodien 95.reizi, bet būs jau vēl. Viņš nekur nedzīvo. Kā piedzeras un pakrīt, tā nonāk pie mums vai Stradiņos. Tā viņš cirkulē,” LTV stāstīja Neatliekamās medicīnas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs.

Kopumā 2014.gadā Jurija nakšņošana slimnīcā 95 reizes Austrumu slimnīcai ir izmaksājusi 4750 eiro. Tāpat visas šīs reizes, kad viņš vests ar ātrajiem, maksājušas 8930 eiro. “Viņi nesamaksā pacientu iemaksu, tērē to naudu, kas vajadzīga citiem diagnostikai. Tas ir veids, kā medicīnas nauda tiek nepareizi izlietota,” “Panorāmai” norādīja Višņakovs.

Ārsti nesaka, ka šādus cilvēkus nevajag vest šurp, tomēr nereti pat puse no visiem pacientiem ir dzēruši, vēstīja raidījums. “Personāls strādā ar vieniem un ar otriem. Trakākais, ka daudz vairāk uzmanības nākas pievērst dzērājiem nekā tiem, kam ir insults vai infarkts,” atzina Višņakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dzērājiem manā skatījumā DAUDZ VAIRĀK UZMANĪBAS NOTEIKTI NAV JĀPIEVĒRŠ!?? Cilvēks ar insultu un infarktu NEVAR GAIDĪT, kamēr ārsti “saudzīgi” aprūpē KĀRTĒJO NELIETI DZĒRĀJU, kurš pats sevi NEPĀRTRAUKTI gandē!? KAS PAR TIK IEVĒROJAMU CILVĒKU IR TAS JURIJS, ja viņam 95 reizes gadā tiek sniegta medicīniskā palīdzība pie vienas un tās pašas diagnozes????????????????????????? Personīgi NEKAD pirmo neaprupētu dzērāju, bet cilvēku ar infarktu vai insultu, kurš ne jau savas nolaidības dēļ ir TIK SMAGI CIETIS!!! DZĒRĀJIEM JĀATROD CITA VIETA un NAV JĀTĒRĒ NAUDA, KO VIŅI NAV PELNĪJUŠI… Ja var bezdievīgi dzert, tad var LABI strādāt derīgu darbu un par VISU maksāt paši! Mūsu valstī VISS IR GALĪGI ŠĶĒRSĀM!

  2. Man vairāk interesē, kāds rēķins oficiāli tiek piestādīts tam rekordistam un kādi mehanismi pastāv to iekasēt? Ne tas, cik grūta viņam dzīve. Vai ta mēs patiešām esam tik dumji, ka nevienam nav jāmaksā. Par parādiem varētu kādu iebāzt čokā un būtu kārtība. Jurijs domā, ka viņš ir savā derevņā, ierau kādu ļurru, saldi guļu un sapņo.

  3. Dakteri nevar šim sabiedrības atkritumam iedot “pareizo “špricīti?

  4. Nu viss ,latvijai budzeta bankrots!

  5. Vai nesanāktu lētāk, tādus – neārstējamus – savākt pa visam un – kaut kā ārstēt, nevis apārstēt un palaist vaļā. Visi taču zina, ka viņš obligāti tūlīt piedzersies, ja dabūs par ko un bieži no tā var ciest citi cilvēki, kas tiek vai nu apzagti, vai citādi traumēti ar skatu vien, ka apkārt mētājas tādi tipi.

Draugiem Facebook Twitter Google+