×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

LTV: koalīcija cenšas vienoties par 50 bēgļu uzņemšanu (14)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Koalīcijas partijas cenšas vienoties par 50 bēgļu uzņemšanu, ceturtdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) ziņu raidījums “Panorāma”.

Televīzija norādīja, ka Igaunija un Lietuva nosaukušas konkrētu skaitu – Igaunijas Iekšlietu ministrija paudusi, ka divu gadu laikā valsts varētu uzņemt līdz 156 bēgļiem, bet Lietuvas prezidente minējusi 250.

Pēc LTV rīcībā esošās neoficiālās informācijas Latvijas valdības partijas cenšas vienoties par 50 bēgļu uzņemšanu. Oficiāli šādai informācijai apstiprinājuma nav, taču, ņemot vērā vietu skaitu patvēruma meklētāju centrā, to minējis iekšlietu ministrs.

Jau ziņots, ka Baltijas valstis iestājas par brīvprātības principu un nav mainījušas viedokli, ka neatbalsta obligātās kvotas.

Bēgļu jautājums tiks apspriests 15. un 16.jūnijā gaidāmajā Eiropas Savienības Tieslietu un iekšlietu ministru padomē.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. tiks apgrābstīts…šodien centra Rimi smalkmaizīšu nod.redzēju melnīgsnēju dāmu,kura ,,masēja”vienu maizīti,otru,trešo,tad nometa atpakaļ un aizvilkās un tādud būs daudz.
  Es neko pēc redzētā nevarēju nopirkt un nekad arī nevarēšu,jo nav zināms cik netīru ķetnu tur jau pabijis un apgrābstijis,par tādu lietu kā ņemšanai domātajām standziņām šī lopene pat neiedomājās.
  Nav jābrīnās par jaunu slimību rašanos no siltājām zemēm.

 2. Pabalsti Eiropas limenii? ~50 Eu diena?

 3. Pārāk liela atšķirība Atbildēt

  Valsts brīvprātības un “Vienotības” brīvprātības princips nav gluži viens un tas pats!

 4. Žēl vienīgi,ka visiem šiem centīgajiem vietu Eiropas Padomē nepietiks! Nāksies samierināties ar uzņēmuma padomi!

 5. Ir pat pārcentusies!

 6. Tiem deputātiem kas balsos par bēgļu uzņemšana tā būs kā politiska pašnāvība, jo pilsoņi to uzskata par valsts nodevību jo neviens negrib Latvijā melnos bēgļus jo valsts nerūpējas par saviem pilsoņiem bet bēgļi iznāk priviliģētākā statusā salīdzinot ar pamatiedzīvotājiem kas visu mūžu nodzīvojuši Latvijā. Vēlētāji šadu valsts nodevību neaizmirsīs.

 7. Precīzāk: Koalīcija cenšas iztapt Briselei! Pašu tautas vajadzības un aizbraucēji no Latvijas viņus neuztrauc. Jo eiro jau ir ieviests,IIN viņiem tiek pakāpeniski samazināts,veselība uz valsts rēķina dubultapdrošināta,bet papildus siles-trekno gadu padomes valsts kapitālsabiedrībās-būs jau nākamgad! Un jau bēgļus tajās sabīdīs!

 8. Šīs Āfrikas bēgļu straumes jānovirza uz Āziju,Dienvidamerikas Amazoniju un Patagoniju,Ziemeļaustrāliju ar afrikāņiem piemērotu klimatu,nevis jāsaspiež kā siļķes mucā blīvi apdzivotājā,trīsreiz mazākajā par Āfriku Eiropā!

 9. Briseles 6% PVN likmi pārtikai un obligāto veselības apdrošināšanu Latvijas pamatiedzīvotājiem!!

 10. Latvijai pietiek jau ar Āfrikas kamieļiem,šakāļiem un strausiem!

 11. Nacionālās apvienības mīkstmieši atteicās pat no progresīvā ienākuma nodokļa un samazinātas PVN likmes pārtikai,par labu “Vienotībai”,bet tagad cenšas vienoties par bēgļu uzņemšanu?

 12. Kāda vienošanās,kādi bēgļi,tautai aiz muguras? Paši arī lai viņus savos plašajos apartamentos un pilīs uztur,nevis uz Latvijas sociālā budžeta rēķina! No kura nav iespējams pat pieklājīgi indeksēt pensijas Latvijas iedzīvotājiem!

 13. Problēmu jārisina pašā saknē. Nelegālie migranti lai paliek savās valstīs. Šī migrācija atpalikušo zemju problēmas neatrisinās, bet eiropiešu valstīm tā laika tecējumā var būt graujoša.

 14. Sakas,cik lielu DESAS lunki iesmereja Vienotibas pielidejiem ?

Draugiem Facebook Twitter Google+