Mobilā versija
Brīdinājums +4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
20. janvāris, 2013
Drukāt

LTV nepiekrīt, ka Latvijai nav veicies izlozē Eirovīzijā

Foto-LETAFoto-LETA

Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska (attēlā) nepiekrīt viedoklim, ka Latvijai bijusi neveiksmīga izloze, jo tā nokļuvusi grupā, kurā nav mūsu kaimiņvalstu, atzina Latvijas Televīzijas (LTV) pārstāve.

“Manuprāt, 2.pusfinālā ir ļoti interesanta valstu kombinācija, kur īpaši neviens par otru nebalso. Varbūt balsojums būs par labāko dziesmu nevis par kaimiņu,” komentēja Kaminska.

Zviedrijas pilsētā Malmē, kas šogad uzņem starptautisko Eirovīziju, šonedēļ notikušajā izlozē Latvija iekļauta otrajā pusfinālā.

Otrajā pusfinālā uzstāsies Latvija, Azerbaidžāna, Malta, Īslande, Sanmarīno, Maķedonija, Somija, Bulgārija, Izraēla, Norvēģija, Albānija, Ungārija, Šveice, Gruzija, Grieķija, Armēnija un Rumānija.

Savukārt pirmajā pusfinālā ielozēta Dānija, Horvātija, Ukraina, Nīderlande, Austrija, Slovēnija, Igaunija, Krievija, Lietuva, Serbija, Īrija, Baltkrievija, Kipra, Melnkalne, Beļģija un Moldova.

Tā sauktā lielā piecinieka valstis un konkursa rīkotājvalsts izlozē sadalītas šādi: pirmajā pusfinālā – Lielbritānija, Zviedrija, Itālija, otrajā pusfinālā – Francija, Vācija, Spānija, liecina informācija Latvijas Televīzijas mājas lapā.

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli ir paredzēti 14. un 16. maijā, bet fināls – 18. maijā.

58.Eirovīzijas dziesmu konkursā kopumā piedalīsies 39 valstis.

Latvijas pārstāvis Eirovīzijā tiks noskaidrots tuvākajā laikā. Nacionālajā atlasē piedalīsies 24 dziesmas. Pusfināli norisināsies 8. un 9. februārī, klātesot skatītājiem koncertzālē “Palladium”, un būs redzami tiešraidē LTV1. Katrā pusfinālā uzstāsies 12 dalībnieku, un no katra pusfināla sešus finālistus noteiks skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums attiecībā 50:50.

Dziesmas un to izpildītāji 1.pusfinālā 8. februārī būs:

1.”Better than you” – grupa “Pieneņu vīns”,

2. “Give Me a Try” – Ivo Grīsniņš Grīslis,

3. “Good Woman” – Dominic Okolue,

4. “Higher and Higher” – Liene Candy,

5. “I Need a Hero” – Samanta Tīna,

6. “Love” – grupa “Headline”,

7. “Love Responder” – Liene Matveja un Baiba Reine,

8. “Never let me go” – Olafs Bergmanis&The Random People,

7. “Sad Trumpet” – grupa “PER”,

8. “Tirpini” – “Fox Lima”,

9. “Upside down” – Sabīna Berezina,

10. “When You Are With Me” – Antra Stafecka.

Dziesmas un to izpildītāji 2.pusfinālā 9. februārī:

1. “Cold heart” – Ieva Sutugova,

2. “Fool in Love” – Dāvids Kalandija un Dināra,

3. “Here I am” – Rūta Dūduma,

4. “Here we go” – grupa “PER”,

5 . “Hey Hey!” – Andris Kivičs,

6. “I am who I am” – Marta Ritova,

7. “Joey” – Mārtiņš Ruskis un “4 vēji”,

8. “Let the night belong to the lovers” – “Framest”,

9. “Now or never” – grupa “Aiwink”,

10. “One” – Niko.

11. “Phoenix Fly” – Kristīne Šomase,

12. “The One” – grupa “Pieneņu vīns”.

Nacionālās atlases fināls notiks 16.februārī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”. Gan finālā, gan superfinālā uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums attiecībā 50:50.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+