×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. februāris, 2015
Drukāt

NVD vadītāja amatā bez konkursa iecelta Mūrmane-Umbraško (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Attēlā Daina Mūrmane Umbraško.

Nacionālā Veselības dienesta (NVD) vadītāja amatā bez konkursa ir iecelta Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāra vietniece Daina Mūrmane-Umbraško, šodien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Jau ziņots, ka februāra sākumā Veselības ministrija (VM) atsauca 14.janvārī izsludināto konkursu uz šo amatu, skaidrojot, ka konkursā izvirzītās prasības kandidātiem bijušas pārāk zemas.

VM pārstāvis Oskars Šneiders toreiz skaidroja, ka tiekot izstrādātas jaunas prasības un atkārtots konkurss varētu tikt izsludināts tuvākajā laikā.

Tomēr patlaban bez jauna konkursa NVD vadītāja amatā iecelta Mūrmane-Umbraško, liecina raidījuma rīcībā esošā informācija.

VM Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders apstiprina Mūrmanes-Umbraško iecelšanu NVD vadītāja amatā.

“Ņemot vērā Dainas Mūrmanes Umbraško iegūto izglītību un darba pieredzi Veselības ministrijā un profesionālo atbilstību NVD direktora amata aprakstā izvirzītajām prasībām, saskaņā ar Valsts cilvildienesta likumu viņa pārcelta darbā NVD ar 2.martu,” skaidro ministrijas pārstāvis.

Kā ziņots, 5.decembrī ilggadējais NVD vadītājs Māris Taube iesniedza atlūgumu. Viņš pastāstīja, ka lēmums aiziet pieņemts, jo iestājies emocionāls nogurums un ir iespēja atgriezties psihiatrijas nozarē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pedejā laikā arvien vairāk amatus ieņem bez jebkāda konkursa. tā jau kļūst par normu

Draugiem Facebook Twitter Google+