×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

LTV: Rēzeknē sevi sašāvušais policists bijis alkohola reibumā

Foto: LETAFoto: LETA

Sevi sašāvušais Valsts policijas (VP) Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Igors Trafimovs negadījuma brīdī, iespējams, bijis alkohola reibumā, ko apstiprinot arī mediķi. Par to piektdien ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz tā rīcībā nonākušo informāciju.

Jau vēstīts par Rēzeknē ceturtdien, 16. janvārī, vakarā notikušo negadījumu, kad VP Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Trafimovs guvis smagu ievainojumu, neuzmanīgi apejoties ar ieroci. Tas nebija aprīkots ar drošinātāju un patvaļīgi izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis. Vīrietis guvis šautu brūci vēderā.

Rēzeknes slimnīcas galvenais ārsts Jāzeps Korsaks LTV apstiprināja, ka saskaņā ar piektdien saņemtajiem analīžu rezultātiem cietušais slimnīcā nonācis alkohola reibumā. Pacienta asinīs esot konstatētas 2,35 promiles alkohola, vēstīja LTV raidījums.

Pacients šobrīd atrodas reanimācijas nodaļā. Mediķi cietušā stāvokli raksturo kā smagu, bet stabilu.  Tikmēr precīzus notikušā apstākļus skaidro izmeklētāji, un, ja minētie fakti apstiprināsies, tikšot pieņemti stingrākie mēri.

Kā ziņots, trauma gūta no Trafimova personīgā ieroča. Viņam piederēja TT sistēmas pistole, un šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ trieciena rezultātā tie var patvaļīgi izšaut. Turklāt dienestā VP neizmanto TT sistēmas ieročus, iepriekš skaidroja VP.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+