×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. februāris, 2012
Drukāt

LTV sāks demonstrēt vēl vienu seriālu

kirrmuska_laila

Sabiedriskajā televīzijā būs vēl viens seriāls “Savējie”, kas turpmāk būs redzams pirmdienās raidījuma “100.pants” vietā, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) pārstāve Agnese Ēķe.

Seriāla pirmizrāde gaidāma 5.martā, un to rādīs pirmdienu vakaros. Šis būs jau otrais LTV oriģinālseriāls. Četras reizes nedēļā LTV demonstrē arī seriālu “Eņģeļu māja”.

Līdz šim pirmdienu vakaros LTV demonstrēja interviju raidījumu “100.pants” par sabiedrībā aktuāliem notikumiem. Iepriekš šo interviju raidījumu varēja skatīt četras reizes nedēļā, tad tā ētera laiku samazināja līdz vienai reizei nedēļā.

Ēķe informēja, ka jaunā seriāla veidotāji ir neatkarīgo producentu kompānija “IPP”. Režisors un filmas autors ir Uldis Cipsts, kuram šī ir debija komerckino žanrā. Cipsts vēlējies izveidot mīlošas ģimenes izjūtu un pieredzi visu vecumu skatītājiem.

Seriāla varonis Aigars (Jānis Kirmuška) ir tētis, tipogrāfijas vadītājs un īpašnieks, kurš dzīvo ar pārliecību, ka visus konfliktus var atrisināt, rīkojoties morāli pareizi un visu izrunājot. Šo pārliecību katrā sērijā apgāž sieva Dace (Laila Kirmuška (attēlā)), kura rīkojas mirkļa emociju iespaidā. Tā rīkojas arī četras viņu meitas.

Septiņpadsmitgadīgā Agnese (Agnese Rutkēviča) jau ir pieaugusi, viņai nepieciešama pašapliecināšanās. Agneses dvīņumāsa Madara (Madara Rutkēviča) meklē savā dzīvē īsto un vienīgo mīlestību. Savukārt trīspadsmitgadīgajai Dadai (Eva Ivanova) par katru cenu ir jāapliecina visiem, ka arī viņa jau ir pieaugusi. Jaunākā māsa ir manipulatore Bite (Elizabete Vētra). Vienīgais puika ģimenē ir sešgadīgais Dāvis (Dāvis Cipsts), kurš uzzina visus ģimenes noslēpumus un vienmēr prot pateikt taisnību tieši acīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+